Zavřít reklamu

Gear SSice pozdě, ale přece. Touto větou se pravděpodobně řídí společnost Samsung, tedy alespoň co se Wi-Fi only varianty hodinek Gear S týče. O té jsme jako první informovali koncem letošního léta, původně však měla být tato „speciální“ verze třetí generace inteligentních hodinek od Samsungu představena už na konferenci IFA 2014 po boku klasických Gear S, tak se ovšem nestalo. Skoro čtvrt roku po zmíněné konferenci ale z Japonska přichází zprávy, že se na tamější trh právě tato varianta dostala!

Čím Wi-Fi only verze Gear S disponuje, respektive nedisponuje? Nepřekvapivě v první řadě nemá slot na SIM kartu, tudíž v hodinkách nelze používat 3G připojení, volat ani SMSkovat, což je ovšem poněkud paradoxní vzhledem k tomu, že Samsung prezentovat přítomnost SIM slotu v Gear S jako jejich hlavní výhodu. Navíc podle informací japonské divize Samsungu nenabízí hodinky ani GPS. Co se potom ostatních hardwarových specifikací týče, ve Wi-Fi only Gear S se ukrývají stejné komponenty jako v původní verzi, tedy 2″ zakřivený Super AMOLED display, 1GHz dvojjádrový procesor, 512 MB RAM, 4GB interní paměť a 300mAh baterie. Zda-li bude tato novinka dostupná i v Evropě a za jakou cenu není zatím jasné, v Japonsku se nyní prodává za zhruba 330 dolarů, v přepočtu necelých 7 000 Kč (260 Euro).

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Gear S

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //*Zdroj: Samsung Japan

Dnes nejčtenější

.