Zavřít reklamu

PES 2015Bratislava, 19. novembra 2014 – Spoločnosti Samsung Electronics a Konami Digital Entertainment uzavreli strategické partnerstvo, ktorého predmetom je počítačová futbalová hra Pro Evolution Soccer (PES) 2015. Režim hry Fan View, ktorý zahŕňa špeciálne herné uhly kamery, sa skvele dopĺňa s unikátnymi vlastnosťami zakrivených UHD televízorov značky Samsung. Spoločnosti vytvorili video, v ktorom hlavná hviezda PES 2015 Mario Götze hrá virtuálne stretnutie na zakrivenom televízore Samsung UHD.

Hra PES 2015 je považovaná za najprepracovanejší futbalový simulátor. Je založená na motte „Ihrisko je naše“ a môže sa pochváliť veľmi citlivým ovládaním takmer bez obmedzenia, takže užívateľ má plnú kontrolu nad hrou. Každá prihrávka, strela aj beh sú jemne vyvážené s ohľadom na maximálnu spokojnosť hráča PES 2015 na ihrisku. Režim Fan View bude k dispozícii vo verziách PES 2015 pre PlayStation 4, Xbox One a Windows PC prostredníctvom digitálnej aktualizácie v decembri 2014.

PES 2015 Samsung

„Sme radi, že môžeme úzko spolupracovať s KONAMI a vytvárať prvky na mieru, ktoré prezentujú silu nášho sortimentu UHD televízorov Samsung so zakrivenou obrazovkou. PES 2015 na nich vyzerá fantasticky. Neuveriteľná hrateľnosť je privedená k životu vďaka takmer reálnemu zobrazeniu,“ hovorí Stephen Taylor, CMO spoločnosti Samsung Electronics Europe.

„PES 2015 je skvele vyzerajúca hra, ktorá si zaslúži byť prehrávaná v najlepšom možnom rozlíšení. Rad zakrivených UHD televízorov Samsung dáva užívateľom možnosť maximálne sa ponoriť do hry a naša špeciálna funkcia Fan View potom podtrhuje ten fantastický rozmer zábavy z hry a predvádza neuveriteľnú reálnosť a animácie vo veľkom štýle,“ hovorí Shinji Hirano, prezident Konami Digital Entertainment BV.

//

//

Dnes nejčtenější

.