Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Tab ActiveBratislava, 14. novembra 2014 – Tablet Samsung GALAXY Tab Active ponúka kompletné funkcie založené na výkone, odolnosti a zabezpečení. Vyznačuje sa odolným, prenosným prevedením, ktoré zahŕňa ochranný kryt, robustné elektronické pero C-Pen alebo vymeniteľnú batériu. Umožňuje tak profesionálom pracovať bez obmedzení v kancelárii aj mimo nej.

Tablet Samsung GALAXY Tab Active podporuje platformu Samsung KNOX, ktorá rieši komplexné mobilné zabezpečenie tým, že uchováva aplikácie a dáta v zabezpečenom priestore. Tablet je chránený aj proti vonkajším vplyvom – je odolný proti vode a prachu podľa certifikácie IP67 a vďaka odolnému anti-shock krytu odolá pádu z výšky 1,2 metra. V hornej časti ochranného krytu je umiestnené robustné elektronické pero C-Pen, ktoré umožňuje ovládať zariadenie s 8-palcovým WXGA displejom aj v pracovných rukaviciach.

Takmer nepretržité pracovné nasadenie GALAXY Tab Active zaisťuje batéria so životnosťou až 10 hodín. V prípade potreby umožňuje navyše táto odnímateľná batéria rýchlu a jednoduchú výmenu za novú. Aby tablet vydržal naozaj dlho, má tiež režim maximálnej úspory energie. Vstavaná koncovka POGO pre nabíjanie zabraňuje poškodeniu micro-USB konektora a zároveň umožňuje nabiť niekoľko zariadení súčasne. K tabletu je možné si prikúpiť aj LAN/USB Hub adaptér (ET UP900UBEGWW), a tým získať dva USB porty a jeden Ethernet port pre pripojenie sieťového kábla (RJ45).

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Súčasťou GALAXY Tab Active je 3,1MPix fotoaparát s automatickým zaostrovaním, ktorý umožňuje ľahko načítať čiarové kódy, a NFC technológiu šetriacu čas pri komunikácii a riadení pracovného procesu. Bezpečný, jednoduchý a rýchly prístup k technickej podpore kdekoľvek a kedykoľvek získavajú používatelia prostredníctvom služby Smart Tutor.

Tablet Samsung GALAXY Tab Active je dostupný v Značkových predajniach Samsung a u vybraných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 419 € s DPH (verzia WiFi) a 510 € s DPH (verzia LTE).

Samsung Galaxy Tab Active

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.