Zavřít reklamu

Samsung SCH-W760Každý z nás si, i přes dnešní dobu plnou dotykových smartphonů, jistě vzpomene na starší tlačítkové mobilní telefony od Samsungu. Mohli jsme se setkat s klasickými, vyklápěcími či vysouvacími mobily, často jsme mohli ale narazit na zařízení s prapodivným vzhledem. To ovšem nebylo jediné, s čím výrobci rádi experimentovali a nejednou jsme se setkali i s různými neobvyklostmi  na funkční stránce.

A mezi případy s těmito neobvyklostmi se před pěti lety zařadil i Samsung SCH-W760. Tento na první pohled normální, vysouvací telefon s 2.8″ displayem, totiž disponoval něčím, co byste na tehdejších a vlastně i dnešních mobilech našli jen opravdu zřídka. Tím máme namysli speciální přední kameru vybavenou nočním viděním, fungující na principu využívání infrared, přičemž i v absolutní tmě byla schopná pořídit černobílý snímek.

Pokud byste tento vysouvací Samsung hledali v českých či slovenských obchodech, musíme vás zklamat, tento unikát byl v roce 2009 vydán pouze pro Jižní Koreu a od té doby Samsung žádný jiný telefon s touto funkcí nepředstavil.

//

Samsung SCH-W760

//
*Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.