Zavřít reklamu

Samsung Curved UHD TV (105 inch)Bratislava, 5. novembra 2014 – Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak, NAY Elektrodom a nákupné centrum Aupark Bratislava pripravili na štvrtok 6. novembra pre všetkých návštevníkov netradičné popoludnie plné tanca, zábavy a nových Samsung zakrivených UHD televízorov. Súčasťou programu, ktorý začne o štvrtej hodine popoludní v centrálnom priestore nákupného centra, bude aj žrebovanie o najnovšiu Samsung zakrivenú UHD TV UE55HU7100.

Stačí si počas akcie v čase od 16:00 do 19:45 zakúpiť akýkoľvek produkt značky Samsung v predajni NAY Elektrodom v Auparku a každý zákazník bude zaradený do žrebovania. Meno víťaza bude oznámené o 20:00 na hlavnom pódiu. A aby čakanie na žrebovanie nebolo pridlhé, popoludnie spríjemnia tanečníci premiérou ich novej Tron Dance Show, v ktorej sa spája tanečné umenie s technológiou budúcnosti. Ich vystúpenia budú v troch blokoch o 17:00, 18:15 a 19:30 hod. Počas prestávok návštevníkov budú zabávať tanečníci pri b boy jam-e.

A tí, ktorým tanec nič nehovorí, sa môžu dosýta „vyhrať“ s novými Samsung zakrivenými UHD televízormi a vyskúšať si, ako sa im bude ovládať televízor v ich obývačke.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Pár slov o zakrivených UHD TV

Vďaka prvým Samsung zakriveným UHD televízorom má divák možnosť zažiť unikátnu akciu, ktorá v kombinácii revolučných funkcií poskytuje úplne nový pocit zo sledovania televízie. Pocit nevídanej hĺbky, vylepšený kontrast a podmanivé farby sú len jednými z množstva výhod Samsung UHD televízorov. Sledovanie zakrivenej obrazovky prináša divákovi dojem, že sa ocitá v kinosále, napriek tomu, že pozerá svoj obľúbený program v pohodlí svojej obývačky. Zároveň obklopuje všetky jeho zmysly, vtiahne ho do deja a prináša jednotný a vyvážený pohľad na všetky oblasti obrazu. Vďaka formátu UHD si človek vychutná akýkoľvek televízny program v špičkovej kvalite, a to aj vtedy, ak tento program nie je pôvodne v UHD formáte. Obrazový mechanizmus totiž nielenže spracováva zdroje UHD tak, aby sa zobrazovali s ostrým rozlíšením 4K, ale aj konvertuje obsah s nižším rozlíšením na úroveň ostrosti, ktorá je takmer taká istá pri rozlíšení Ultra High Definition. Vlajkovou loďou zakrivených UHD TV je rad HU8500 s uhlopriečkami 55, 65 alebo 78 palcov.

Curved-UHD-U9000_Front

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.