• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Project Zero: To je Samsung Galaxy S6 a máme sa na čo tešiť!

  Samsung Galaxy S6 Jermaine SmitSamsung už pracuje na nástupcovi tohtoročného Galaxy S5 a je možné, že aj budúci rok uvidíme niekoľko derivátov ako Galaxy Zoom alebo Galaxy Mega. Deriváty však teraz nechajme stranou a zamerajme sa rovno na kľúčový model, ktorým bude práve Galaxy S6. Ten je momentálne vo vnútri spoločnosti označovaný ako Project Zero a niekoho možno prekvapí, prečo Samsung začína od nuly, keď bola S5-ka označovaná ako Project K. Prečo to tak je?

  Samsung sa totiž rozhodol, že začne naozaj od nuly a že Samsung Galaxy S6, ak sa tak bude volať, je navrhovaný kompletne od základov s úplne novou víziou. Toto označenie má symbolizovať, že Samsung už nechce pokračovať po starých stopách ale chce dosiahnuť nový začiatok a chce priniesť niečo unikátne a iné oproti predošlým modelom Galaxy S. Spoločnosť však k tomu má celkom logický dôvod – iba teraz klesla v očiach kvôli 74-percentnému poklesu prevádzkového zisku a je jasné, že budúcy vlajkový model už nemôže byť len ďalším telefónom s tonou funkcií. Zdá sa teda, že Samsung Galaxy S6 bude stáť naozaj za to!

  Samsung Galaxy S6 Jermaine Smit

  *Zdroj: SamMobile

  Diskuze

   “Toto označenie má symbolizovať, že Samsung už nechce pokračovať po starých stopách ale chce dosiahnuť nový začiatok a chce priniesť niečo unikátne a iné oproti predošlým modelom Galaxy S.” Takže to, že další řada se oproti S5 jmenuje S6, znamená že už nepatří do té řady? To ale dává vážně velky smysl..

   Reagovat

   Oni to mysleli tak , že nova s6 bude niečo uplne odlišne od predošlích, ktoré boli to iste len vo vacsom a s inym HW. OD S3 po S5 som nevidel žiadny velky rozdiel v konštrukcii. S6 by mohla priniest novy feeling design a konečne luxusne materialy

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online