Zavřít reklamu

Galaxy S5 Android 5.0Po zprávách o tom, kdy přijde nejnovější Android Lollipop na Galaxy S4 Google Play Edition a Samsung Galaxy Note 4, konečně přichází i informace o dostupnosti tohoto operačního systému pro dubnový/aprílový Samsung Galaxy S5. Víme tak díky zdrojům zahraničního portálu SamMobile, podle nich se v pořadí páté velké verze nejrozšířenějšího mobilního OS na světě pro Galaxy S5 dočkáme už letos v prosinci/decembri, čímž se potvrzují starší spekulace, které hovořily o časovém horizontu v rozmezí od konce listopadu/novembra do začátku prosince.

Přesný časový údaj bohužel nemáme, no i tak by byl pouze orientační, neboť snad každá aktualizace Androidu pro libovolné Samsung zařízení se šířila světem region po regionu, tudíž zatímco třeba v Indii se už uživatelé radovali z nového Androidu pro svůj Galaxy S4, čeští a slovenští zákazníci ještě další 2 týdny pravidelně každých 5 minut bezvýsledně kontrolovali aplikaci „Aktualizace softwaru“.

Android 5.0 Lollipop by měl přijít s obrovskou řadou novinek, z nichž snad největší je kompletní redesign celého systému, který se zahaluje do kabátu tzv. „Material Design“, nového grafického prostředí, jež si můžeme už dnes částečně vyzkoušet na aplikacích Google Play a Google Chrome na smartphonech se starším operačním systémem, než jakým je zatím nevydaný Android 5.0.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Galaxy S5 Android 5.0

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };
// ]]>

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.