Zavřít reklamu

závodní hryVšichni určitě moc dobře známe videa z ruských silnic, natočené kousky spousty řidičů jsou na nich mnohdy vskutku bizarní a věty typu „jak to mohl přežít?“ jsou často zcela namístě. Jak ale mohou vypadat závodní hry, které pocházejí přímo z prostředí, kde jsou takové kuriozity na každodenním pořádku? Může se to zdát překvapivé, ale ruské závodní hry jsou momentálně na obchodu Google Play spolu s MMO a obranou hradu jedním z vůbec nejrozšířenějších žánrů, no šílenost nemála z nich je někdy dost blízko tomu, co lze na cestách největší země světa potkat.

A právě z těch absolutně nejšílenějších byl utvořen žebříček nejlepších devíti, které je možné z Google Play stáhnout, a že se jedná o kousky!

1) Russian Drive 2
Hned na začátek tu máme jeden unikát. Kolikrát za život se budete moci projet v plně vytuningovaném, zářivě červeném a neony vybaveném automobilu dnes už proslulé značky Lada? Ruská konkurence známé hry Asphalt toho nabízí skutečně mnoho, se svým superautem se může hráč kochat městem, lesem, letištěm, doplnit si benzín, utíkat před ruskou policií nebo uvnitř auta hrát fotbal. Lákavé, no ne?
Odkaz na stažení: zde

Russian Drive 2

2) Russian SUV
Projíždějte horským prostředím za pomoci ruského džípu! Jen doporučujeme si dávat pozor na bažiny a nespočet neviditelných zdí, které můžou působit potíže, no stačí půjčit hru některému z vašich ruských známých a uvidíte, jak i zmíněné zdi před ním budou s radostí uhýbat.
Odkaz na stažení: zde

Russian SUV

3) Russian Traffic Racer
„Klasická“ závodní hra, ve které máte na výběr dokonce ze čtyř aut, a to ze dvou sporťáků, jednoho pick-upu a legendárního VAZ 2101, který údajně startuje i na vodku. S tímto vozovým parkem pak máte za úkol vyhrát závody po přeplněných sibiřských silnicích, které navíc pěkně kloužou, to už ale závisí na tom, zda si nastavíte herní mód „realistic“ nebo „simple“. Případní zájemci by si pak měli dávat pozor na časté aktualizace, jejichž hojnost dokonce převyšuje počet vydaných Samsung reklam za měsíc.
Odkaz na stažení: zde

Russian Traffic Racer

//

4) Russian BMX
Medvědi – v Rusku běžná záležitost. Ale co medvěd na BMX kole? Takového už dávno nepotkáte jen v cirkuse, hra Russian BMX vám dovolí se za jednoho projíždět sibiřskou tajgou a po cestě sbírat různorodé bonusy. Tuto aplikaci zajisté ocení převážně slovenští uživatelé, zejména pak ti, kteří vlastní kolo a bydlí v oblasti s výskytem medvědů.
Odkaz na stažení: zde

Russian BMX

5) Russian Driving Simulator (1 a 2)
Název může znít překvapivě, avšak je bezpochyby výstižný. Šílení řidiči v kombinaci s početnými nehodami a namrzlými silnicemi, tomu se říká pravý ruský simulátor řízení. A úkol? Přežít. A sbírat zlaťáky, ale to je vedlejší. Bohužel v této hře chybí jeden aspekt, se kterým by tento simulátor byl absolutně kompletní. Tím aspektem není nic jiného, než výskyt medvědů, ti by se sem určitě hodili, dokud je však autor nepřidá, budeme si muset vystačit s předchozí hrou.
Odkaz na stažení: zde

Russian Driving Simulator

6) Russian Rider
Milovníci starých ruských aut tuto hru nepochybně ocení, a pokud jste navíc šílenci do tuningování, neváhejte a stahujte! Závodění s auty jako VAZ 2103 vytuněnými k nepoznání se jen tak nevidí, tedy alespoň ne v našich krajinách.
Odkaz na stažení: zde

Russian Rider

//

7) Russian Race
Již několikrát jsme se zmínili o tom, že medvědi patří k Rusku. Existuje ale něco více ruského, než známé auto Lada Niva, lahev vodky a spousta naštvaných a zbraněmi vybavených medvědů po cestě? Těžko. A motto hry „Bojuj pro vítězství a chlastej co nejvíce to jde“ je více než výstižné, po pár lahvích (nejen) herní vodky však bude plnění úrovní lehčí než procházka růžovou zahradou.
Odkaz na stažení: zde

Russian Race

8) Voyage 2: Russian Roads
A konečně hra, díky které se dají zažít přesně ty zážitky z ruských silnic, jejichž záznamy můžeme najít na YouTube. Hráč má za úkol se s vybraným autem co nejrychleji dostat po ruské dálnici z města Murmansk k jezeru Bajkal. Jak to asi vypadá si dokážete představit sami.
Odkaz na stažení: zde

Voyage 2: Russian Roads

9) Off-Road Russia 4×4
Závodění v divočině! Hra nabízí doslova nepopsatelný zážitek z jízdy ruskou dodávkou po sněhu, bažině, lese, poušti a vlastně všem možném, na co lze při takovém cestování narazit.
Odkaz na stažení: zde

Off-Road Russia 4x4

*Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.