Zavřít reklamu

frankfurter buchmesse 2014Praha 9. října 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., se jako první v historii stala Parnerem pro inovace Frankfurtského knižního veletrhu. Na tomto největším světovém veletrhu pro mezinárodní vydavatelský průmysl představuje Samsung svá mobilní zařízení s důrazem na možnosti čtení digitálního obsahu.

„Knihy se stále častěji dostávají ke spotřebitelům v různých elektronických podobách. Snažíme se proto vyrábět inovativní zařízení, která podporují nové formy tvůrčího vyprávění a obsahu. V tomto duchu jsme se spojili s Frankfurtským knižním veletrhem, kde demonstrujeme náš závazek vůči globálnímu vydavatelskému průmyslu a naši snahu poskytovat různorodý zážitek ze čtení. O tom svědčí také naše mobilní zařízení v čele s nejnovějším GALAXY Note 4 a Tab S,“ řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu, IT a mobilní divize v Samsung Electronics.

Juergen Boos, ředitel Frankfurtského knižního veletrhu, k tomu doplnil: „Vydavatelský průmysl se rychle rozvíjí společně s přechodem spotřebitelů od klasického čtení k tomu digitálnímu. Jsme hrdí, že je Samsung naším vůbec prvním partnerem pro inovace a společně s ním ukazujeme, jak technologie mění lidské životy a také způsob, kterým lidé konzumují obsah.“

Samsung Frankfurt Book Fair 2014

Samsung se začal blíže zabývat digitálním čtením v roce 2013, kdy byl Režim čtení (funkce, která nastavuje barvu pozadí tabletů pro snadnější čtení) uveden na GALAXY Note 8.0. Začátkem tohoto roku Samsung představil službu eBook, která přináší dokonalý zážitek ze čtení digitálního obsahu na smartphonech a tabletech řady GALAXY. Díky vlastní technologii Adaptive Display vyřešil také náročnou výzvu z hlediska jasu displeje tabletu. Tím umožňuje čtení digitálního obsahu i venku a při slabém osvětlení, ale je zachována šetrnost k očím.

V USA spolupracuje Samsung s knižním prodejcem Barnes & Noble na uvedení GALAXY Tab 4 NOOK, tedy zcela prvním plně vybaveném tabletu na platformě Android, který bude optimalizovaný pro čtení.

„Samsung si uvědomuje význam digitálního čtení, stejně jako si je vědom výzev, kterým čelí trh z hlediska zařízení i obsahu. Tím, že bude pro GALAXY Tab 4 NOOK čtení na prvním místě, reaguje Samsung na přání spotřebitelů způsobem, jaký nebyl v odvětví mobilních technologií dosud k vidění,“ řekl Michael P. Huseby, generální ředitel společnosti Barnes & Noble.

Samsung Frankfurt Book Fair 2014

//

V červnu 2014 navázal Samsung spolupráci se společností Marvel. Majitelům GALAXY Tab S tak zpřístupnili neuvěřitelnou knihovnu čítající 15 000 digitálních komiksů prostřednictvím aplikace Marvel Unlimited. Obě společnosti také spolupracují na rozšíření prémiového obsahu od Marvelu do zařízení GALAXY Tab S a Gear VR.

„Naším cílem je zprostředkovat nezapomenutelný zážitek z digitální zábavy, který navozuje stejné pocity jako při čtení tradičního tištěného obsahu. Partnerství se společností Samsung nám pomohlo udržet tuto úroveň kvality a dalo nám příležitost zprostředkovat naše digitální komiksy přes inovativní zařízení, která přesahují barvy a kvalitu tisku. Se společností Samsung spolupracujeme také proto, aby naše tvůrčí vyprávění vystoupilo ze stránek komiksů prostřednictvím exkluzivních filmů a virtuální reality, která je dostupná na mobilních produktech značky Samsung,“ řekl Joe Quesada, Chief Creative Officer v Marvel Entertainment.

Samsung Frankfurt Book Fair 2014

Frankfurtský knižní veletrh byl zahájen 8. října a potrvá do 12. října 2014. Návštěvníci mohou zavítat do Samsung GALAXY Studia, kde si vyzkouší nejnovější mobilní zařízení, jako například GALAXY Tab S, GALAXY Note 4, Gear VR, Gear Circle a prémiová audio zařízení ze série Level.

Další informace o Knižním veletrhu ve Frankfurtu a o aktivitách, které představují nejnovější mobilní technologie Samsung, naleznete www.buchmesse.de/en/fbf/. Veškeré podrobnosti a fotografie produktů jsou k dispozici na www.samsungmobilepress.com/

Samsung Frankfurt Book Fair 2014

//

Dnes nejčtenější

.