Zavřít reklamu

Samsung BluePo odvetném zápase jihokorejských Samsung Blue a evropských Fnatic může tým sponzorovaný Samsungem slavit výhru. Napínavý zápas dvou titánů skončil jednoznačným vítězstvím Samsung Blue ve 42. minutě za stavu 11:16 a rozdílu celých 10 000 goldů. Modrý tým Samsungu se s Fnatic na letošním mistrovství světa v League Of Legends utkal už jednou, kdy ovšem nestačil a odnesl si prohru, kvůli které se na rozdíl od sesterských Samsung White nemůže chlubit čistým skórem, no druhou skupinovou část i přesto s přehledem vyhrává.

Samsung Blue dnes ještě před zápasem s Fnatic hráli proti čínským LMQ, ti však podle očekávání nedostali jedinou šanci a po 47 minutách zápasu měli jihokorejští v sestavě Dade (Kassadin) mid, Acorn (Maokai) top, Spirit (Rengar) jungle, Deft (Twitch) ADC a Heart (Janna) support hotovo. Druhá skupinová fáze turnaje dnešním dnem skončila a už od 3. října/októbra se můžeme těšit na play-off, kde opět budeme sledovat výkony obou týmů Samsungu.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung Blue