Zavřít reklamu

Samsung logoTo je rozdiel, čo? Teraz už naozaj všetci musia uznať, že vývoj elektroniky napreduje priam raketovo! Ak si spomenieme na rok 2006, veľkým hitom boli práve monitory. Avšak keď ich porovnáme s monitormi, ktoré boli predstavené tento rok, je to naozaj veľký rozdiel. Vtedy bola horúca novinka Full HD, ktorá bola vrcholom technológie. Dnes je vrchol technológie UHD, ktoré je známe už nejaký ten čas a preto sa očakáva nejaké väčšie rozlíšenie v najbližšom čase. Taktiež sa radikálne zmenila veľkosť. Vtedy ste boli ohromený 25-palcovým televízorom a uvažovali ste vôbec, či sa to bude do bytu vôbec zmestiť. Dnes už poznáme televíziu, ktorá má veľkosť 105“! A dokonca, aby toho nebolo málo, je aj ohýbateľná.

Ďalšia zaujímavá vec, ktorá sa za posledných 8 rokov zmenila, je podiel na trhu. Samsung za 8 rokov dokázal svoj podiel zdvojnásobiť. Z približných 15% sa vypracoval na 30%, čo je úžasný výkon. A o čom sa vtedy hovorilo? JW Park vtedy spomenul vec, ktorá sa mu naozaj aj podarila. Hovoril o budúcnosti, kde sa vo svete zažije Digitálny boom. A predpoveď sa mu naozaj podarila. Minulý rok to len potvrdil BK Yoon, ktorý spomenul frázu “Digitálna renesancia“. Dnešný rok sa čas venoval hlavne modernej domácnosti. Samsung znova vyjadril svoju víziu budúcnosti, ktorú aj hodlá splniť.

Samsung TV IFA 2006 vs IFA 2014

Tak teda ako to bude vyzerať o pár rokov? Budeme tu mať televízory, ktoré sa budú musieť skladať vo vnútri izby lebo budú mať 200 palcov? Budeme tu mať UUUUHD rozlíšenie, ktoré bude tak detailné, že ani mikroskopom nenájdeme pixely? A v neposlednom rade, čo bude hlavnou témou na IFA? Budú to lietajúce autá, vznášajúce sa obydlia, pomocný inteligentný roboti či pobyt na Marse? Ja osobne budúcnosť ako Samsung nepredpovedám a preto mi len zostáva počkať a nechať sa prekvapiť. A čo očakávate od budúcnosti vy?

Samsung IFA 2006 vs IFA 2014

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Samsung Keynote IFA 2006 vs IFA 2014

Samsung TV OOH IFA

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: Samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.