Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 4Samsung práve vo svojej novej tlačovej správe oznámil, že spoločnosť hodlá zahájiť predaj Galaxy Note 4 už 26. septembra/září 2014 v Južnej Kórei, kde sa tak telefón začne predávať v deň zahájenia predaja iPhone 6 Plus. Okrem toho však spoločnosť uviedla, že svoju novú vlajkovú loď začne predávať už do konca októbra/října v 140 krajinách sveta, medzi ktoré pochopiteľne patríme aj my.

V súvislosti s dostupnosťou Galaxy Note 4 v Českej Republike a na Slovensku sa potom očakáva, že sa telefón začne predávať ešte v prvej polovici mesiaca, vďaka čomu tu bude dostupný približne v rovnakom období ako konkurenčný iPhone 6 Plus. Ten sa začne predávať za 799€ v základnej 16 GB verzii. Cena Samsung Galaxy Note 4 sa bude pohybovať zrejme na rovnakej úrovni, avšak špekuluje sa aj o tom, že tento model, ktorý stavia predovšetkým na elegantnom spracovaní a nových technológiách, sa bude predávať až za 900€. Opäť pripomíname, že túto správu nie je možné nijak potvrdiť ani vyvrátiť a na oficiálne vyjadrenie Samsungu ohľadom dostupnosti a ceny Galaxy Note 4 si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

A aký bude dopyt po telefóne? Operátori v Južnej Kórei už hlásia, že vypredali všetky kusy z predobjednávok, pričom najväčšiemu tamojšiemu operátorovi SK Telecom sa ho podarilo vypredať za 9 hodín od zahájenia predobjednávok. Ďalší operátori, KT a LG U+ vypredali telefóny do 3 dní od zahájenia predobjednávok.

Samsung Galaxy Note 4

// < ![CDATA[ //*Zdroj: Samsung; CNET

Související články

Dnes nejčtenější

.