Zavřít reklamu

Samsung WhiteSamsung White, jeden ze dvou profesionálních League of Legends týmů sponzorovaných společností Samsung, na probíhajícím mistrovství světa 2014 zatím válcuje všechny své soupeře a s úctyhodným skórem 5 výher a 0 proher se už zítra utká s čínským týmem Edward Gaming, ten se momentálně v A skupině nachází na druhém místě, hned po Samsung White. Jihokorejský tým si dnes s přehledem poradil s posledním týmem celé skupiny Dark Passage a o 2 hodiny později nezaváhal ani při zápasu s AHQ e-Sports Club, přičemž i díky těmto výsledkům jsou Samsung White ku dnešnímu dni vůbec nejlepším League of Legends týmem na světě.

Bílý tým Samsungu se s Edward Gaming utkal již na samotném začátku první skupinové fáze turnaje, kdy po 43 minutách hry v sestavě Dandy (Kha’Zix) jungle, Imp (Tristana) ADC, Mata (Nami) support, Looper (Rumble) top a Pawn (Zilean) mid završil Imp hru krásným triple killem a o výhru měli Samsung White bez problému postaráno. O nadcházejících zápasech profesionálního jikokorejského týmu budeme samozřejmě i nadále informovat, stejně tak pak budeme informovat o zápasech týmu Samsung Blue ze skupiny C, který ve čtvrtek zahájí druhou skupinovou část turnaje zápasem proti týmu OMG.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung White

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //*Odkaz na rozpis zápasů mistrovství světa 2014 v League of Legends: zde

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.