Zavřít reklamu

Samsung Level Box miniPraha 15. září 2014 – Samsung připravil pro své zákazníky v České republice a na Slovensku hudební dárek. Zákazník, který si v období od 15. září do 31. října zakoupí audio příslušenství ve značkových prodejnách Samsung, získá poukaz na přístup ke službě Deezer Premium+ na tři měsíce zdarma. Prvních 1 000 zákazníků tak získá přístup k více než 30 milionům skladeb a dalším funkcím.

„Hudba hraje velmi důležitou roli v životě našich zákazníků. Lidé kladou stále menší důraz na fyzické vlastnictví a zajímají se více o dostupnost hudby,“ řekl Petr Komma, produktový manažer pro příslušenství společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Audio příslušenství Samsung ve spojení se službou Deezer uživatelům zprostředkuje jedinečný zážitek z poslechu díky obrovskému výběru a perfektní kvalitě.“

Nedávno uvedená série audio příslušenství Level zajistí dokonalý zvuk, pohodlí a vyznačuje se stylovým designem. Série se skládá z pěti typů profesionálně zpracovaných audio produktů – sluchátek Level Over, Level On, Level In a reproduktorů Level Box a Level Box mini. Všech pět produktů navíc umožňuje přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio obsahu. Bonus však zákazníci získají i při koupi sluchátek do uší typu EO-HS330 a EO-HS530.

Zákazníci budou mít tři měsíce bezplatný přístup k Deezer Premium+, který poskytuje neomezený přístup do katalogu Deezer bez reklam ve vylepšené kvalitě zvuku (320kbps), on-line i off-line poslech na různých zařízeních, stejně jako přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením.

Deezer je druhý největší evropský poskytovatel streamované hudby, dostupný je na 182 trzích celého světa.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Samsung_Level

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.