• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Zákazníci získají při koupi audio příslušenství Samsung hudební dárek

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Samsung Level Box miniPraha 15. září 2014 – Samsung připravil pro své zákazníky v České republice a na Slovensku hudební dárek. Zákazník, který si v období od 15. září do 31. října zakoupí audio příslušenství ve značkových prodejnách Samsung, získá poukaz na přístup ke službě Deezer Premium+ na tři měsíce zdarma. Prvních 1 000 zákazníků tak získá přístup k více než 30 milionům skladeb a dalším funkcím.

  „Hudba hraje velmi důležitou roli v životě našich zákazníků. Lidé kladou stále menší důraz na fyzické vlastnictví a zajímají se více o dostupnost hudby,“ řekl Petr Komma, produktový manažer pro příslušenství společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Audio příslušenství Samsung ve spojení se službou Deezer uživatelům zprostředkuje jedinečný zážitek z poslechu díky obrovskému výběru a perfektní kvalitě.“

  Nedávno uvedená série audio příslušenství Level zajistí dokonalý zvuk, pohodlí a vyznačuje se stylovým designem. Série se skládá z pěti typů profesionálně zpracovaných audio produktů – sluchátek Level Over, Level On, Level In a reproduktorů Level Box a Level Box mini. Všech pět produktů navíc umožňuje přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio obsahu. Bonus však zákazníci získají i při koupi sluchátek do uší typu EO-HS330 a EO-HS530.

  Zákazníci budou mít tři měsíce bezplatný přístup k Deezer Premium+, který poskytuje neomezený přístup do katalogu Deezer bez reklam ve vylepšené kvalitě zvuku (320kbps), on-line i off-line poslech na různých zařízeních, stejně jako přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením.

  Deezer je druhý největší evropský poskytovatel streamované hudby, dostupný je na 182 trzích celého světa.

  Samsung_Level

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online