Zavřít reklamu

iPhone 6 PlusKalifornský gigant Apple si tento týždeň proti sebe poštval niekoľkých fanúšikov, ktorí dúfali v to, že sa Apple nevydá prúdom. Lenže to sa nakoniec stalo a ukazuje sa, že Apple už nediktuje, ktorým smerom sa vyvíjajú smartfóny. Konieckoncov vydal 5.5-palcový iPhone 6 Plus, novinku, ktorá má konkurovať sérii Galaxy Note. Problém je však v tom, že iPhone 6 Plus nie je žiadnou inováciou ale ako tvrdí Samsung, skôr imitáciou – podobne ako v minulosti Apple vravel, že telefóny Galaxy kopírujú iPhone.

Ako tvrdí Samsung, novému iPhone 6 Plus chýba jedna zásadná inovatívna vlastnosť, ktorá sa paradoxne páči aj mnohým užívateľom systému iOS. Pri tak veľkej obrazovke je pero S Pen naozaj užitočné a umožní užívateľom písať po displeji presne tak, ako do zápisníka. Samsung v novej reklame spomína tiež citáty viacerých publicistov, ktorí v minulosti kritizovali sériu Galaxy Note kvôli veľkosti a zároveň spomína ich nové reakcie, kde títo ľudia spomínajú, že im nový iPhone 6 Plus pripomína Galaxy Note 2 z 2012.

Samsung však nie je jediným, kto si z dvojice nových telefónov iPhone robí srandu – paradoxne si srandu robí HTC, OnePlus One a niekoľko ďalších. Samsung si však môže robiť srandu celkom oprávnene, nakoľko práve on vytvoril kategóriu phabletov a on je považovaný za „Apple vo svete phabletov“ a teda on určil smer, ktorý bol doteraz zosmiešňovaný. Pripomíname tiež, že Apple vypredal všetky modely iPhone 6 Plus z predobjednávok a dodacia doba sa u nových objednávok posunula na 3-4 týždne.

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.