Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Tab ActivePraha 4. září 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. dnes představila první tablet GALAXY Tab Active vytvořený speciálně pro podniky. Vyznačuje se odolným, přenosným designem, který obstojí v současném náročném podnikatelském prostředí. Výhody tenkého a lehkého provedení doplňuje vyměnitelná baterie, ochranný kryt či robustní stylus.

„Dnešní podniky mají náročné požadavky z hlediska růstu. Jako důvěryhodný globální leader v oblasti mobilních technologií je Samsung připraven a schopen dodat řešení vyvinutá speciálně pro profesionální použití. Přinášíme tak inovace a technologické možnosti, které jsou na trhu nesrovnatelné,“ řekl JK Shin, generální ředitel a vedoucí divize IT a mobilní komunikace ve společnosti Samsung Electronics.

Ve snaze zjistit, co úspěšní podnikatelé požadují od svého mobilního zařízení pro optimální výkon a účinnost, se Samsung zapojil do řady poradenských skupinových workshopů s firmami zařazenými do žebříčku Fortune 500. Nejlepší společnosti napříč trhem z oblasti maloobchodu, logistiky a přepravy poskytly cennou zpětnou vazbu přímo oddělení vývoje GALAXY Tab Active. Kombinace tohoto průzkumu s vlastními poznatky společnosti Samsung o trhu dala vzniknout prvnímu tabletu, který je inspirovaný profesionály a navržený speciálně pro zvýšení produktivity podniku.

Samsung Galaxy Tab Active

Bez omezení a se zvýšenou produktivitou

Tablet Samsung GALAXY Tab Active nabízí kompletní obchodní funkce založené na výkonu, odolnosti a zabezpečení. Umožňuje tak profesionálům pracovat bez omezení v kanceláři i mimo ní.

GALAXY Tab Active je tím pravým nástrojem pro uživatele, kteří požadují výkon i výdrž:

  • Tělo tabletu s ochranným anti-shock krytem odolá pádu z výšky 1,2 metru. GALAXY Tab Active je odolný také proti vodě a prachu dle certifikace IP67. Uživatelé pracující v terénu se tak nemusí obávat poškození svého tabletu teplem, chladem, prachem nebo vodou.
  • 3,1MP fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje snadno načíst čárové kódy a NFC technologie šetří čas při komunikaci a řízení pracovního procesu. Tyto základní funkce GALAXY Tab Active mohou značně zvýšit produktivitu firmy.
  • Robustní stylus C-Pen je umístěný v horní části ochranného krytu GALAXY Tab Active. Poskytuje alternativu k ovládání zařízení prsty například pro uživatele, kteří nosí při práci rukavice.
  • Takřka nepřetržité pracovní nasazení GALAXY Tab Active umožňuje až 10 hodinová životnost baterie. Kromě toho poskytuje odnímatelná baterie rychlou a snadnou výměnu za novou, pokud je to nezbytné pro nepřetržitou práci. Vestavěná koncovka POGO pro nabíjení zabraňuje poškození micro-USB konektoru a zároveň umožňuje nabít několik zařízení současně.

Samsung Galaxy Tab Active

GALAXY Tab Active podporuje platformu Samsung KNOX, která zajišťuje komplexní mobilní zabezpečení. Udržuje tak aplikace a data v zabezpečeném prostoru bez potřeby platformy od třetí strany a dodatečného příplatku.

Služba Smart Tutor umožňuje každému uživateli bezpečný, snadný a rychlý přístup k technické podpoře kdekoliv a kdykoliv.

K tabletu si může uživatel přikoupit LAN/USB Hub adaptér ET‑UP900UBEGWW, který stačí připojit k micro USB portu a tím získat dva USB porty a jeden Ethernet port pro připojení síťového kabelu (RJ45).

Samsung GALAXY Tab Active bude v prodeji ve variantě Wi-Fi, nebo Wi-Fi a LTE s 16 GB + MicroSD (až 64 GB). K dispozici bude v zeleném provedení (Titanium Green) s ochranným krytem a stylusem C-Pen.

Na českém trhu bude GALAXY Tab Active dostupný od října 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 11 599 Kč s DPH (WiFi verze) a 14 599 Kč s DPH (LTE verze).

Samsung Galaxy Tab Active

Technické specifikace Samsung GALAXY Tab Active

Síť

LTE kategorie 4 :  800/850/900/1800/2100/26003G   :                     850/900/1900/2100

2G   :                     850/900/1800/1900

Displej

8” WXGA(1280 x 800) TFT LCD

Procesor

1.2 GHz Quad-Core Processor

Operační systém

Android Kitkat (4.4)

Fotoaparát / Blesk

3.1MP Auto Focus (zadní) s bleskem + 1.2MP (přední)

Video

MP4, 3GP, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBMNahrávání: HD (1280 x 720) @ 30fps

Přehrávání: FHD(1920 x 1080) @ 30fps

Audio

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, WAV, WMA, FLAC

Služby / Aplikace

Smart Tutor (služba vzdálené zákaznické podpory), úsporný režim Ultra power saving modeGPS = A-GPS + GLONASS

Aplikace zdarma ke stažení

ChatON, Flipboard, Group Play, S Translator, Samsung Link, Story Album, TripAdvisor, Businessweek+, Side Sync,  Barcode Scanner. 

Hanshow, Hancell, Hanwrite (Office pro Android).

Služby Google Mobile

Chrome, Drive, Gmail, Google, Google Settings, Google+, Hangouts, Maps, Photos, Play Books, Play Games, Play Movies & TV, Play Music, Play NewsStand, Play Store, Voice Search, YouTube

Konektivita

USB 2.0 High Speed , BT 4.0 BLE,  WiFi 802.11 a/b/g/n, NFC

Senzor

Akcelerometr, Osvětlení

Paměť

1,5 GB LPDDR3 + 16 GB interní paměťMicroSD až 64 GB

Rozměry / Váha

126,2 x 213,1 x 9,75 mm / 393 g

Baterie

4,450 mAh (vyměnitelná)

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, včetně, ale nikoli výhradně, výhod, designu, ceny, komponentů, výkonu, dostupnosti a vlastností výrobku mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Samsung Galaxy Tab Active

 

 

 

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.