Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note EdgeAsi všetci vieme, že včera Samsung predstavil nejedno zariadenie. Medzi smartfónmi to boli Samsung Galaxy Note 4 a Samsung Galaxy Note Edge. Zariadenia ešte nie sú v predaji a preto ešte nie sú vo finálnej verzii. Všetci si preto musíme počkať, aby sme si mohli prečítať podrobné náhľady, recenzie a rôzne testy. Čo však môžeme spraviť je, logicky sa pozrieť na údaje, ktoré vieme a ktoré nám Samsung sľúbil.

Oproti predchodcovi Note 3 sa veľkosť obrazovky nezmenila. Galaxy Note 4 má však väčšie rozlíšenie, QHD. Ako to bude teda s výdržou batérie? Note 4 má batériu s kapacitou 3 220 mAh . Note 3 má 3 200mAh, čo je iba o 20 menej! Veľa ľudí nechápe krok Samsungu, ktorý tento rok v tomto prípade nevenoval batérii pozornosť. Samsung však na konferencii sľúbil lepšiu výdrž o 7% oproti Note 3. V čom je teda háčik? Tajomstvo spočíva v tom, že zariadenie disponuje novým procesorom, ktorý by mal ušetriť viac energie. Taktiež stojí za zmienku fakt, že Samsung určite vylepšil technológiu Super AMOLED, ktorá by teda mala tiež ušetriť nejaké to percento.

Samsung Galaxy Note 4

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Ak by sa to zákazníkom zdalo málo, vo vnútri Note 4 je aj technológia “Qualcomm Quick Charge 2.0“ a preto sa toto zariadenie nabije z 0 na 50% za 30 minút! Ak sa jedná o Samsung Galaxy Note Edge, ten má o trocha menšiu batériu s kapacitou 3000mAh. O výdrži sa nič spomenulo a preto môžeme len dúfať že to bude postačujúca hodnota.

Samsung Galaxy Note Edge

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.