• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Lee Jae Yong: Jediný predstaviteľ Samsungu, ktorý bol pozvaný na pohreb Steva Jobsa, sa môže stať predsedom spoločnosti Samsung!

  | Kategorie:Vše
  Diskuze

  Lee Jae Yong SamsungPo tom, ako predseda spoločnosti Samsung Lee Kun-hee prekonal infarkt myokardu, začala jeho spoločnosť brať do úvahy možnosť, že začne hľadať nového predsedu. Ukazuje sa ale, že Samsung si nakoniec nebude musieť ísť po nového predsedu príliš ďaleko a ak by došlo k zmene lídra, potom by sa mohol novým lídrom Samsungu stať Lee Jae Yong. 46-ročný Lee je synom súčasného predsedu Leeho Kun-Hee, no počas svojej kariéry toho dokázal vo funkcii vicepredsedu naozaj veľa.

  Mladší Lee bol totiž tým človekom, kto sa stretával s CEO Apple Stevom Jobsom a dokázal uzavrieť spoluprácu medzi dvoma spoločnosťami. Ich diskusie sa ťahajú až na začiatok tisícročia, kedy dokázal presvedčiť Apple, aby používal jeho súčiastky v prehrávačoch iPod. K spolupráci došlo už v čase, kedy Apple zvažoval prechod z pevných diskoch na Flash čipy a práve vtedy prišiel so svojim návrhom Samsung, ktorý dokázal Applu vyvinúť potrebné pamäte, ktoré boli menšie, ľahšie a rýchlejšie. Zároveň to bol práve Lee Jae Yong, kto bol ako jediný zo Samsungu pozvaný na pohreb Steva Jobsa v roku 2011. Navyše sa práve on snaží urovnať spory medzi dvoma spoločnosťami a podľa toho čo sme sa dozvedeli behom prázdnin, Apple a Samsung sa rozhodli ukončiť všetky patentové spory mimo USA. Samsung by tak do svojho čela dostal človeka, ktorý sa nielen významne podieľal na tom, aby ukončil spory s Apple a zúžil spoluprácu medzi nimi.

  Lee Jae Yong Samsung

  Zdroj: Cult of Android

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online