• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung slaví 1000 aplikací pro Samsung Gear, v infografice představuje 5 nejlepších!

  Samsung GearZatímco spousta fanoušků řady inteligentních hodinek Samsung Gear očekává oficiální představení nových modelů Gear 3 a Gear Solo na veletrhu IFA 2014, samotný Samsung hlásí další úspěch týkající se již vydaných produktů. Spolu se jihokorejským výrobcem se totiž na chytré hodinky Gear zaměřili i samotní vývojáři aplikací a i díky tomu je nyní k dispozici více než 1000 aplikací ke stažení. Samsung se rozhodl oslavit pokoření tohoto milníku vydáním nové infografiky, v níž představuje 5 nejlepších a několik dalších, ve svých kategoriích populárních, aplikací. 

  Mezi pět nejlepších aplikací, dostupných na hodinky Samsung Gear 2, Gear 2 Neo a Galaxy Gear, se jako první zařadila aplikace Drink Water. Ta díky senzorům v hodinkách kontroluje pitný režim uživatele a dodává mu potřebné údaje k jeho dodržování. Jako druhou z pěti nejlepších potom v infografice najdeme proslulý Runtastic, tato aplikace při cvičení měří hodnoty (včetně např. délky běhu, spálených kalorií atd.) a uživateli je ukazuje. Aplikace Baby Sitting, kterou v infografice najdeme jako třetí, díky spárovanému Galaxy zařízení monitoruje spánek dítěte a upozorní uživatele, když je něco v nepořádku. Dále byla mezi pět nejlepších vybrána aplikace Gear 2048, a to v kategorii zábavy. Jedná se o verzi známé hry 2048 pro hodinky Gear. Jako poslední zařadil Samsung mezi jednu z pěti nejlepších aplikací i Travel Translator, který, jak již název napovídá, překládá cizí jazyky, aby byly uživateli srozumitelné. Pro více informací ohledně těchto pěti aplikací a dalších aplikacích, které Samsung v infografice ukázal, doporučujeme shlédnout právě zmiňovanou infografiku, ta je k nalezení hned pod textem.

  Samsung Gear

  *Zdroj: Samsung

  Diskuze

   hľadám a bohužiaľ sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť žiadne informácie o podporovaných jazykoch. Ale keď je už v jazykoch prítomná poľština tak si myslím, že čeština by mala byť tiež :-)

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online