• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung představuje tenký, stylový bezdrátový reproduktor Level Box mini

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Samsung Level Box miniPraha 26. srpna 2014 – Společnost Samsung představuje Samsung Level Box mini, nejnovější typ ze série prémiových audio zařízení Level. Samsung Level Box mini zprostředkuje uživatelům vysoce kvalitní zvuk, stejně jako reproduktory Level box, vyznačuje se však lehčím a kompaktnějším kovovým tělem. Level Box mini si budou moci zájemci pořídit v několika barevných variantách a vychutnat si hudbu na maximum.

  Samsung Level Box mini má stereo reproduktor o velikosti 55 mm a pasivní vysílač, který se postará o silný, ostrý a vyvážený zvuk prémiové kvality. Level Box mini je kompatibilní s aplikací Level App, která zajišťuje ovládání hlasitosti, funkci Text-to-Speech, S Voice a SoundAlive. SoundAlive, pokročilá audio technologie společnosti Samsung, inteligentně zanalyzuje zdroj hudby, provede automatické nastavení kvality zvuku a zajistí nejlepší akustický zážitek. Aby si uživatelé mohli vychutnat poslech bez jakéhokoliv přerušení, využívá Level Box mini kodek aptX. Propracovaná konstrukce se stará o redukci šumu a ozvěn, zatímco vestavěný mikrofon zajišťuje čistý zvuk/hlas, ideální pro konferenční hovory s přáteli.

  Level Box mini lze spárovat se zdrojem hudby velmi jednoduše a rychle. Stačí umístit smartphone vybavený technologií NFC do jeho blízkosti a Level Box mini se o vše postará. Ovládání reproduktoru je také velmi jednoduché, a to díky zabudovaným tlačítkům play, stop, ovládání hlasitosti a tlačítku pro přijetí nebo odmítnutí hovoru.

  Kovová konstrukce těla Samsung Level Box mini je o 30 % tenčí než reproduktor Level box. Mini verze je stvořená pro aktivní uživatele, kteří ji lehce přenesou a ocení, že díky baterii s kapacitou 1600 mAh je možné v kuse poslouchat až 25 hodin muziky bez nutnosti použití nabíječky. Potěší i nabídka barev. Prodávat se bude v černomodré, stříbrné, modré a červené variantě.

  Samsung Level Box mini

  Série produktů Samsung Level

  Řada Level staví na odkazu špičkových mobilních produktů a nabízí řadu komfortního, snadno přenosného audio příslušenství s mimořádně kvalitním zvukem, které uživatelům zajistí úžasný zvukový zážitek při poslechu hudby ze smartphonu nebo tabletu. Řada Level se skládá z pěti typů speciálně vytvořených audio produktů pro každý typ mobilního uživatele: Level Over, Level On, Level IN, Level Box a Level Box mini. V souladu se špičkovou mobilní technologií společnosti Samsung, všech pět produktů umožňuje uživatelům přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio stopy a zajistí co nejlepší čistotu zvuku během hovoru.

  Na pultech obchodů v ČR by se měl Level Box mini objevit na konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč včetně DPH.

  Samsung Level Box mini

  Technické specifikace

  Zvuk

  55 mm stereo reproduktor s pasivním vysílačem

  Bluetooth

  BT 3.0 (aptX, SBC, A2DP, AVRCP, HFP)

  Konektivita

  NFC, tlačítko Bluetooth

  Design

  Kompaktní kovový design

  Funkce

  S VoiceReproduktor telefonu (konferenční hovor)

  TTS

  Redukce hluku / Potlačení ozvěny

  Součást balení

  Micro USB kabel

  Baterie

  1,600mAh25 hodin poslechu hudby, 30 hodin hovoru, 1000 hodin v pohotovostním režimu

  Rozměry

  156 x 66 x 50 mm, 392g

  Barvy

  Černomodrá, stříbrná, modrá, červená

  Samsung Level Box mini

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online