• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Unikly fotografie phabletu Samsung Galaxy Note 4 a jeho krabice!

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Galaxy Note 4Do představení phabletu Samsung Galaxy Note 4 zbývá už pouze několik málo týdnů a čím blíže samotnému odhalení jsme, tím více informací a fotografií tohoto zařízení se dostává na povrch. Nedávno se široká veřejnost díky úniku dozvěděla o přesných hardwarových specifikacích přicházející novinky, no už dnes je dokonce díky zahraničnímu portálu Phonearena znám i vzhled krabice, v níž budou všechny Galaxy Note 4 čekat na majitele. 

  Samsung tedy zjevně upustil od již zavedeného “přírodního” stylu krabiček a vrátil se o několik let zpět, kdy vydal například Samsung Galaxy S III mini s krabicí v podobném provedení. A všímavější čtenáři si možná zjistí, že na fotografii vyobrazené na obalu je Samsung Galaxy Note 4, na jehož displayi je datum nastaveno na 15. žáří/september, což by podle zkušeností z minulosti mohlo znamenat jeho oficiální datum vydání.

  A aby toho nebylo málo, portálu GSMArena se podařilo dostat i k fotografiím samotného Galaxy Note 4, jehož design si Samsung až dosud velmi pečlivě střežil. Note 4 je na fotografiích podobný kombinaci jeho předchůdce a přicházejícího Galaxy Alpha, no zda se jedná o fotografie opravdového Galaxy Note 4 už je sporné, pravdu bychom se však s jistotou měli dozvědět už 3. září/septembra na veletrhu IFA, kde má být budoucí vlajková loď Samsungu představena.

  Galaxy Note 4

  Galaxy Note 4

  Galaxy Note 4

  *Zdroj: GSMArena & Phonearena

   

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online