Zavřít reklamu

flappy-birdHra Flappy Bird je určite známou po celej komunite Android a Apple. Veľa z nás však nebola nadšená keď autor oznámil že hru s obchodov stiahne kvôli tomu že hra je návyková. V tej dobe to však nikto nechápal pretože autor na hre zarábal približne 50 000$ denne, čo vôbec nie je malá čiastka, približne 1 120 350€ mesačne! Kto by taký život jedným mávnutím zahodil? Vysvetlil však, že nedokáže žiť s pocitom že kvôli nemu sa veľa ľudí stáva závislými na mobilných hrách.

Nádej však prišla keď autor prisľúbil že hru vráti, pravdaže s oznámeniami že hra sa môže stať návyková ktorá sa bude zobrazovať po dlhšej dobe hrania. Avšak teraz je všetko späť v starých koľajach.

Ak hru nebudete vedieť nájsť pod originálnym názvom, nebuďte prekvapený. Hra sa po novom nazýva Flappy Birds “Family“ . Už názov napovedá že hra sa nebude dať hrať iba osamote. V hre je pridaný mód pre dve osoby. Dokonca nás čakajú aj nové prekážky ako napríklad duchovia, blokujúci cestu.

Bohužiaľ je tu aj nie najlepšia správa. Autor zatiaľ vrátil hru iba do Amazon AppStore a to iba pre Amazon Fire TV set-top box. To však nie je až také hrozné pretože sa určite dočkáme aj verzie pre Android, Apple a Windows Phone.

*Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.