Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 4Že Samsung predstaví Galaxy Note 4 už na veľtrhu IFA 2014, sme sa dozvedeli už pred pár dňami vďaka oficiálnej pozvánke. Teraz sa však na internet dostali také informácie, ktoré zrovna Samsung zverejniť nechcel. Na internet sa totiž dostala kópia interného e-mailu, ktorý rozposlala spoločnosť svojim zamestnancom, aby ich informovala o tom, v akých dňoch si zamestnanci nemôžu vziať voľno.

Interný dokument odhalil, že si ľudia nemôžu vziať voľno v čase od 15.9. do 28.9.2014, čo môže znamenať, že Galaxy Note 4 vyjde už najskôr dva týždne po oznámení, čo len nasvedčuje, že Samsung je pripravený a nepočíta s tým, že by dochádzalo k problémom s výrobou produktu. V praxi to už môže navyše znamenať, že masová výroba Galaxy Note 4 prebieha v týchto dňoch a pri troške šťastia môžeme počítať s tým, že už behom tohto mesiaca uvidíme prvé uniknuté fotografie produktu.

Za zmienku tiež stojí, že v rovnakom období plánuje Apple predstaviť svoj iPhone 6, vďaka čomu bude september/září skutočne „vojnovým“ mesiacom pre obe spoločnosti. Samsung aj Apple majú totiž v pláne predstaviť zariadenie s viac ako 5-palcovým displejom a kým jeden predstaví 5.5-palcový iPhone, druhý predstaví 5.7-palcový Galaxy Note 4. Note 4 by mal prekvapivo ponúknuť rovnako veľký displej ako Galaxy Note 3, no s tým rozdielom, že sa teraz dočkáme väčšieho rozlíšenia – 2560 × 1440 bodov.

Samsung-Galaxy-Note-4

*Zdroj: AndroidAuthority

Dnes nejčtenější

.