• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Poznáme dátum predstavenia Samsung Galaxy Note 4!

  | Kategorie:Smartphony
  Diskuze

  Samsung Galaxy Note 4Samsung Galaxy Note 4 je nepochybne očakávaným zariadením. Konieckoncov je to vlajková loď a zároveň telefón, ktorého tri predošlé generácie sa tešili veľkej popularite kvôli tomu, že ich užívatelia pokladali za jednotné riešenie a nemuseli si tak kupovať tablet. Po stopách predchodcov bude pochopiteľne kráčať aj Galaxy Note 4, ktorý bude predstavený už čoskoro a ponúkne oveľa lepšie hardvérové parametre, než predchádzajúce modely a prekvapivo lepšie, než Galaxy S5.

  Phlabet má byť podľa všetkého predstavený 3. septembra/září 2014, čiže prakticky rok po predstavení Galaxy Note 3. Ten bol predstavený o deň neskôr, 4.9.2014. Súčasne s tým, že Samsung predstaví produkt už o mesiac a jedná sa o veľmi dôležitý prístroj, spoločnosť už behom tohto mesiaca rozpošle médiám pozvánky na konferenciu. Tá sa bude konať na veľtrhu IFA 2014 v Berlíne. Samsung Galaxy Note 4 by sa mal zároveň začať predávať už krátko po predstavení, vďaka čomu by sa mohol začať predávať ešte skôr, než konkurenčný Apple predstaví svoj vlastný 5.5-palcový telefón.

  Samsung Galaxy Note 4 však ponúkne 5.7-palcový displej s rozlíšením 2560 × 1440 bodov (QHD) a v závislosti od modelu ponúkne procesory Exynos 5433 alebo Snapdragon 805, ktoré ponúknu rekordný výkon, vďaka čomu bude Galaxy Note 4 najvýkonnejším zariadením na trhu. Tiež ponúkne 3 GB RAM a 16-megapixelový fotoaparát Sony IMX240 s optickou stabilizáciou obrazu. Svoju premiéru má mať snímač ultrafialového žiarenia, ktorý bude spolupracovať s aplikáciou S Health. Rovnako nie je vylúčené ani to, že Samsung uvedie do predaja model s ohnutým displejom, podobne ako to bolo minulý rok v prípade Samsung Galaxy Round.

  Samsung Galaxy Note 4

  *Zdroj: KoreaTimes

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  HighSky - Obchodujte online