Zavřít reklamu

GalaxyTabS-Main2_ICONSamsung i nadále pokračuje ve své mediální kampani na podporu prodejů Samsung Galaxy Tab S. Nedávno se společnost pochlubila vynikajícím displejem, u kterého si dovolila i přímé srovnání s iPadem a uvedla, že displej Galaxy Tab S je lepší než LCD displeje ostatních výrobců.

Nyní vsadil Samsung kartu na další výhodu, kterou přináší Galaxy Tab S, což jsou Galaxy Gifts. Pro ty kteří nevědí o co se jedná, jsou Galaxy Gifts v podstatě prémiový obsah, ke kterému mají majitelé nejnovějších zařízení od Samsungu přístup zdarma. V rámci Galaxy Gifts získáte například přístup k předplatnému Wall street Journal, přístup k více než 15 000 komiksům společnosti Marvel Comics nebo například hry Asphalt 8 nebo Family Guy zcela zdarma.

Galaxy Gifts nabízí Samsung všem novým majitelům Note Pro, Galaxy Tab Pro, Galaxy S5 a nově samozřejmě také těm, kteří mají tablet Galaxy Tab S. Po vynikajícím displeji tak Samsung vytahuje další eso z rukávu, kterým je tentokrát obsah, což je v současné době to nejcennější co mohou společnosti nabídnout.

Dnes nejčtenější

.