Zavřít reklamu

Samsung-LogoPraha, 24. července 2014 – Společnost Samsung získala sedm cen Summer Pick Awards 2014 za výjimečné inovace svých tiskáren a multifunkčních zařízení. Série tiskáren C1810/1860, M2835/2885 a MultiXpress CLX-8640/8650 byly oceněny za vynikající výkon v kategorii tisku.

„Tisková řešení Samsung jsou navrhována s důrazem na produktivitu a efektivní provoz, proto nás velmi těší, že právě za tyto atributy nás Buyers Laboratory ocenila.” řekl David SW Song, Senior Vice Prezident divize prodeje a strategického marketingu tiskových řešení společnosti Samsung.

Tiskárny Samsung – špičková technologie a vynikající výkon

V sekci hardwaru získalo pět tiskáren a multifunkčních zařízení (MFP) Samsung ocenění za vynikající dosažené úspěchy. Letos uvedená série Samsung Xpress C1810/1860 obdržela cenu pro Nejlepší osobní barevnou tiskárnu a multifunkční zařízení (MFP). Díky barevnému dotykovému displeji je obsluha přístroje velmi snadná a rychlá.

Tony Maceri, senior testovací technik Buyers Laboratory (Bli), oceňuje tento model především pro ucelený balíček špičkových technologií za dostupnou cenu. „Barevný dotykový displej, který je
v tomto sektoru stále spíše raritou, velmi usnadňuje skenování či tisk dokumentů. Aplikace Mobile Print a integrovaná technologie NFC umožňuje tisk nebo skenování dokumentů pouhým přiložením chytrého telefonu k MFP,”
vysvětlil Maceri své důvody pro udělené ocenění.

Samsung Xpress C1860FW

Řada Xpress M2835/2885 také získala cenu pro vynikající osobní černobílou tiskárnu a MFP za zjednodušení tisku prostřednictvím vlastní Samsung technologie.

„Mobilní tisk je velmi moderní trend, ale tisknout ze smartphonu či tabletu může být složité,” řekla Marlene Orr, Senior analytička tiskáren a A4 MFP Bli. „Tiskárny Xpress M2835 a 2885 s integrovanou technologií NFC však předčí očekávání, tisknout z ‘mobilu‘ už nemůže být lehčí. Stačí přiložit smartphone vybavený NFC technologií na tiskárnu nebo MFP, aplikace Samsung Mobile Print přístroje automaticky propojí a ihned mohu tisknout vlastní dokumenty.”

MultiXpress CLX-8650, enterprise-ready A4 barevné laserové MFP, získalo uznání jako vynikající A4 barevná multifunkce pro velké pracovní skupiny díky své spolehlivosti, ekologickým funkcím a vysokému výkonu.

Energetické úspory

A4 barevná laserová multifunkční zařízení z řady MultiXpress CLX-8640 a 8650 získala ocenění za vynikající úspěchy na poli energetické úspornosti a Samsung si tak zde zvyšuje vlastní pomyslnou laťku. Pokročilá ekologická technologie zajišťuje všem modelům nižší spotřebu energie než je běžné u standardních modelů a přístroje díky ní získaly mnoho pětihvězdičkových hodnocení v kategoriích zaměřených na vliv na životní prostředí.

„Řada MultiXpress CLX-8640/8650 představuje energeticky úsporná zařízení, která firmám pomohou snižovat jejich celkový dopad na životní prostředí ve srovnání s konkurenčními zařízeními, které jsme testovali,“ řekla Lisa Reider, Senior Editorka testů pro dopady na životní prostředí Bli. „Díky své krátké zahřívací době a dalším funkcím pro úsporu energie a snížení množství odpadu poskytuje řada CLX-8640/8650 mnoho způsobů, jak pomoci koncovým uživatelům pozitivně ovlivnit vlastní dopad na životní prostředí.“ 

Samsung CLX-8650ND

Dnes nejčtenější

.