Zavřít reklamu

Samsung Nanking 2014Praha 11. července 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., celosvětový olympijský partner v kategorii Mobilní komunikace, představuje svou marketingovou kampaň „Live the Beats, Love the Games“ pro olympijské hry mládeže 2014. Kampaň navazuje na snahu společnosti Samsung umocnit zážitky z olympijských her prostřednictvím mobilních technologií.

Kampaň pro hry v Nankingu byla speciálně navržena tak, aby zaujala dnešní mládež a mladí lidé si užili sport a hudbu kdykoli a kdekoli díky jedinečným vlastnostem smartpohnu GALAXY S5. Jejím cílem je propojit mladé lidi z celého světa prostřednictvím společné vášně pro sport a hudbu. Právě tyto dva prvky mají sílu posouvat potenciál mladých kupředu a sjednocovat lidi ze všech společenských vrstev. Hudba je jádrem kultury a hraje důležitou roli při socializaci a kreativním sebevyjádření.

„Jakožto dlouhodobý olympijský partner s radostí propůjčujeme náš nejnovější smartphone olympijským hrám mládeže 2014 v Nankingu. Naší ambicí je šířit olympijského ducha mezi dnešní mládeží prostřednictvím sportu a hudby, stejně jako přes interaktivní digitální zážitky. Technologie společnosti Samsung inspirované lidmi jsou dokonalým společníkem pro mladé na celém světě, vybízejí je k naslouchání vášní, následováním snů a dávají směr jejich kreativitě,“ řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka divize Mobile Marketing, IT & Mobile ve společnosti Samsung Electronics.

Od července si mohou fanoušci vychutnávat hudební vystoupení populárních umělců, kteří podněcují kreativitu a podporují mladé lidi po celém světě. Kromě toho vyrazí Samsung Mobilers na cestu do pěti čínských měst a s použitím GALAXY S5 zachytí a budou sdílet letní zážitky. Samsung bude také spolupracovat s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) na programu Mladých velvyslanců a Mladých reportérů. Poskytne jim zařízení řady GALAXY, aby mohli sdílet nejdůležitější informace o soutěži mladých sportovců v průběhu her. Dále Samsung plánuje řadu aktivit v místě konání her, včetně studia olympijských her mládeže v Nankingu, kde budou fanoušci moci prozkoumat způsoby interaktivní komunikace s využitím nejnovějších zařízení řady GALAXY, zapojit se do soutěží a sdílet své zážitky.

„Těšíme se na zajímavé marketingové aktivity společnosti Samsung, protože zapojí více mladých lidí prostřednictvím inovativní mobilní technologie. Kampaň Live the Beats, Love the Games učiní z her v Nankingu skutečně inspirující a nezapomenutelné olympijské hry pro mládež se společností Samsung,“ řekl Hao Jian, marketingový ředitel organizačního výboru olympijských her mládeže v Nankingu (NYOGOC).

„Jsme nadšeni, že naše spolupráce se společností Samsung pokračuje. Je dlouhodobým partnerem olympijských her a globálním lídrem v oblasti mobilních technologií. Budeme s radostí spolupracovat na programu Mladých velvyslanců a Mladých reportérů, čímž společně umožníme mladým sportovcům a novinářů si maximálně užít zkušenosti získané prostřednictvím nejnovější technologie Samsung,“ řekl Timo Lumme, výkonný ředitel televizních a marketingových služeb SA MOV.

Samsung bude dále informovat o sponzorství a aktivitách, které zapojí fanoušky po celém světě do kampaně „Live the Beats, Love the Games“.

Samsung Nanking 2014

Dnes nejčtenější

.