Zavřít reklamu

Samsung Galaxy F AlphaOkrem toho, že Samsung vydal niekoľko verzií Galaxy S5, spoločnosť ešte stále nevydala zariadenie, na ktoré mnohí tak úpenlivo čakajú. Hovoríme o Samsung Galaxy F, o high-end zariadení, ktoré by malo ponúknuť ešte výkonnejší hardvér než štandardná S5 a mala by ponúknuť prémiové, kovové telo. Aké označenie vlastne telefón bude mať, je otázne, no viaceré indície nasvedčovali, že to bude SM-G901F. Špekulácie o 901-ke však ustali krátko po tom, ako spoločnosť v Kórei začala predávať verziu SM-G901, inak známu ako Galaxy S5 LTE-A.

Táto verzia však ponúka rovnaký hardvér ako by mal ponúkať Samsung Galaxy F, no telefóny sa od seba líšia zadným krytom a zaoblením, ako sme mohli vidieť na únikoch od @evleaks. Čo teda máme vlastne očakávať? Ako sa ukázalo, Samsung pripravuje ešte jeden model, ktorý nazýva ako Samsung Galaxy F Alpha. Čo je na informáciách o tomto telefóne pravdivé, zatiaľ nevieme, no súdiac podľa fotografie nižšie, zariadenie má podobný tvar ako to, ktoré pred pár dňami uniklo na internet a zdroje ho označovali za Galaxy F, aj keď sa zariadenie vôbec nepodobalo na to, ktoré sme videli na väčšine únikov.

Samsung Galaxy F Alpha však nevyzerá ako niečo, čo by malo predstavovať absolútny high-end. Namiesto toho to vyzerá, že sa bude jednať o prístroj, ktorý má podobné špecifikácie ako Galaxy S4 a telo pripomínajúce Galaxy Tab S 8.4″. Prístroj by mal podľa špekulácií ponúknuť 4.7-palcový Full HD displej, procesor Exynos 5 Octa, 12-megapixelový fotoaparát a hrúbku iba 6 milimetrov.

Samsung Galaxy F Alpha

 

Dnes nejčtenější

.