• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Objavila sa prvá fotka Samsung Galaxy Note 4!

  Samsung Galaxy Note 4Že Samsung pracuje na niekoľkých nových kľúčových produktoch, nie je žiadna novinka. Už krátko po skončení letných mesiacov by sme mali očakávať Samsung Galaxy Note 4, ktorý by mal oproti svojmu predchodcovi ponúknuť úplne nový dizajn a teraz sa ukazuje, že na tomto vyhlásení je skutočne niečo pravdivé. Potvrdzovať by to mala nová fotka, na ktorej môžeme vidieť časť nového phabletu, ktorý bude predstavený na veľtrhu IFA 2014 v Berlíne spolu s novými hodinkami Samsung Gear 3 a okuliarmi Gear Blink.

  Ako môžete vidieť na fotke nižšie, potom je vidieť, že Samsung skutočne pripravuje nový dizajn a prvýkrát plánuje u modelu Galaxy Note použiť hliník ako telo. Toto je vidieť najmä na boku zariadenia, ktorý je teraz plochý a nevidíme na ňom žiadne vrúbkovanie, aké sme videli u Galaxy Note 3 alebo Galaxy S5. Znamená to teda, že nový model Galaxy Note 4 bude vyzerať podobne, ako sme mohli vidieť na konceptoch od fanúšikov, ktorí ukazovali práve plochý telefón. Na druhú stranu ale ešte stále nemôžeme potvrdiť pravosť fotografie. Na to však získame odpoveď buď priamo na veľtrhu IFA alebo už pred ním vďaka @evleaks či iným zdrojom.

  Samsung Galaxy Note 4

  *Zdroj: GSMarena

  Diskuze

   Přestože i samotná GSMArena tvrdí, že je na fotografii vyobrazen prémiový Samsung Galaxy F, po porovnání s předchozími úniky (např. od EV Leaks) uvidíte hned několik rozdílů, mezi které můžeme zařadit také zaoblení rohů.

   Proto jsme usoudili, že zařízení na uniklém obrázku není Galaxy F, nýbrž Samsung Galaxy Note 4, přecijen jsou zařízení z řad Galaxy Note “hranatější”, než většina ostatních. No, pravda se každopádně ukáže asi až na berlinském veletrhu, o kterém budeme samozřejmě informovat.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online