Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 4Pokiaľ si plánujete tento rok zakúpiť Galaxy Note 4, potom pre vás máme veľmi dobrú správu. Najnovšie informácie z ďalekého východu vravia o tom, že Samsung už stihol vyriešiť všetky problémy súvisiace s výrobou Galaxy Note 4 a tak môže kedykoľvek zahájiť jeho masovú výrobu. Situácia sa má dokonca tak, že ak by Samsung spustil výrobu produktu už teraz, potom by mohol začať predávať nový Galaxy Note hneď po veľtrhu IFA 2014, na ktorom ho plánuje predstaviť spolu s novým príslušenstvom.

Veľtrh IFA 2014 trvá tento rok od 5.9. do 10.9., čiže Samsung predstaví svoju „zimnú“ vlajkovú loď a začne ju predávať už pár dní pred predstavením iPhone 6, ktorý sa má objaviť hneď v dvoch verziách, pričom druhá verzia ponúkne 5.5-palcový displej, čiže displej s podobnou uhlopriečkou ako má Galaxy Note 2 a Galaxy Note 3 Neo, ktorý vyšiel začiatkom tohto roku. Nakoniec ostáva otázkou, ako na tom bude Galaxy Note 4. Aj v jeho prípade sa totiž očakáva, že vyjde v dvoch verziách, avšak jedna má byť plochá a druhá má byť zahnutá, podobne ako tomu bolo minulý rok s vydaním modelu Samsung Galaxy Round.

Oba modely by však mali mať totožný hardvér, čiže u nich máme očakávať 5.7-palcový displej s rozlíšením 2560 × 1440 bodov, 64-bitový procesor s 3 GB RAM a 16-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a senzorom od Sony. Nakoniec by tu mal mať premiéru snímač UV, ktorý môže istým spôsobom súvisieť s inteligentnými okuliarmi, ktoré Samsung údajne pripravuje. Nie je celkom známe, akú verziu systému Android bude telefón mať, avšak súčasné prototypy majú Android 4.4.3 KitKat.

Samsung Galaxy Note 4

*Zdroj: TomatoNews

Dnes nejčtenější

.