Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S5 SportAko sa špekulovalo pred nejakým časom, odolná verzia Samsung Galaxy S5 sa mohla volať Galaxy S5 Sport a nie Active. Nakoniec sa však objavili obe verzia a Samsung teraz čerstvo vydal Galaxy S5 Sport, ktorý bude exkluzívne dostupný u amerického operátora Sprint. Telefón sa nelíši len názvom, ale tiež sa odlišuje dizajnom, ktorý teraz predstavuje akýsi mix Galaxy S5 a Galaxy S5 Active, ktoré vyšli v poslednom období.

Zariadenie má totiž tvar podobný tomu, aký poznáme z Galaxy S5 Active, no zároveň má perforovaný zadný kryt, aký poznáme z Galaxy S5. Boky telefónu sú pogumované, čo Samsung odôvodňuje tým, že sa vďaka ním bude zariadenie držať lepšie. Prístroj si zachoval tradičný certifikát IP67, no vďaka plastovému telu mu chýba certifikát MIL-810G-STD, ktorý je špecifickou vlastnosťou u modelu Active, ktorý je vďaka tomu vhodný do drsných, bojových podmienok.

Prístroj je zároveň dodávaný s dodatočným softvérom, ku ktorému patrí bezplatný ročný prístup k MapMyFitness MVP a tiež prémiové predplatné k Spotify na 6 mesiacov, vďaka čomu si môžu športovci vychutnávať hudbu bez reklám. Obe predplatné sú súčasťou projektu Fit Live Hub, ktorý založil operátor Sprint na podporu fitnes aktivity u ľudí. Presne tak ako sme sa mohli dozvedieť už dávnejšie vďaka @evleaks, prístroj bude dostupný vo farbách Electric Blue a Cherry Red o mesiac, 25. júla/července 2014. Užívatelia, ktorí si zakúpia telefón, budú mať tiež nárok na 50% zľavu pri kúpe náramku Samsung Gear Fit. Hardvér telefónu ostal totožný s Galaxy S5.

Samsung Galaxy S5 Sport

Samsung Galaxy S5 Sport

Dnes nejčtenější

.