Zavřít reklamu

Logitech Type S Galaxy Tab S sideBratislava, Slovenská republika — 13. júna 2014 — Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes predstavila tenké a ľahké ochranné puzdro s klávesnicou Logitech® Type-S pre nové tablety Samsung Galaxy Tab S s uhlopriečkou 10,5 palca. Vďaka vstavanej klávesnici, ktorá sa pripája pomocou rozhrania Bluetooth, optimalizovanému rozvrhnutiu kláves, príjemným medzerám medzi tlačidlami a aj vďaka flexibilnému polohovanie náklonu tabletu vám toto puzdro poskytne rozšírenie funkčnosti vášho tabletu Samsung Galaxy Tab S 10,5“ a súčasne aj jeho lepšiu ochranu.

„Nový tablet Samsung Galaxy Tab S je úžasne tenký a ľahký a my sme s touto myšlienkou pristupovali aj k návrhu puzdra Logitech Type-S,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „Dizajn puzdra s klávesnicou ladí s odľahčeným estetickým prevedením nového tabletu. Klávesnica má skratky používané v operačnom systéme Android a príjemne oddelené tlačidlá, takže písanie je nesmierne pohodlné. Vybavovanie e-mailov a surfovanie na Internete je tak komfortné, že sa vaša produktivita na cestách posunie na novú vyššiu úroveň.“

Puzdro Logitech Type-S je precízne vyrobené z najmodernejších materiálov, ktoré odpudzujú vodu, a je preto dostatočne odolné, aby váš tablet ochránilo a pritom nijako nenarušilo dojem z tenkého modelu Samsung Galaxy Tab S 10,5“. Jeho ochranu zabezpečuje konštrukcia nazvaná Essential Protection System (EPS, čiže systém zásadnej ochrany), ktorá pomáha váš tablet chrániť z oboch strán pred náhodnými nárazmi, poškriabaním a obliatím. Navyše má rohové klipsne označované ako systém Logitech SecureLock, ktoré sú navrhnuté tak, aby váš tablet udržali pevne v bezpečí ochranného púzdra a pritom aby ho bolo možné do neho ľahko vkladať a vyberať.

Logitech Type S Galaxy Tab S side

Puzdro Logitech Type-S slúži tiež ako dvojpolohový stojan uľahčujúci zobrazenie pri rôznych druhoch činností a vďaka čomu môžete urobiť viac – tablet si môžete postaviť na výšku, keď budete písať e-maily a chatovať s priateľmi, alebo si ho položíte naplocho pre pohodlnejšie čítanie e-kníh či prezeranie Internetu. Vďaka funkcii automatického prebúdzania tabletu a prechodu do režimu spánku bude vždy pripravený, akonáhle ho budete potrebovať. Puzdro s klávesnicou má batériu s dlhou výdržou – pri plnom nabití môžete pracovať až tri mesiace – a až to bude treba, stačí ju dobiť pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Logitech Type S Galaxy Tab S closed

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že ochranné puzdro s klávesnicou Logitech Type-S bude v Spojených štátoch, Európe a vybraných ázijských krajinách k dispozícii od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99€. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na našom blogu.

Požiadavky na systém

  • Platforma: Android 4.4
  • Samsung Galaxy Tab S 10,5″

Technické údaje produktu

  • Rozmery (D × Š × V): 295 × 192 × 22 mm
  • Hmotnosť: 436 g

Logitech Type S Galaxy Tab S front

 

Související články

Dnes nejčtenější

.