• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Spotify má 40 miliónov užívateľov!

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  spotify-logo-primary-vertical-light-background-rgbNa svete existuje viac hudobných služieb, cez ktoré môžete počúvať akúkoľvek hudbu bez jej zakúpenia. Je však jasné, že Spotify je z nich tá najväčšia a najpopulárnejšia. Jeden z dôvodov bol aj ten, že Spotify bola jednou z prvých spoločností, ktoré ponúkali streamovaciu službu, v ktorej mal užívateľ neobmedzený prístup ku všetkej hudbe a to aj bez toho, aby za to museli užívatelia platiť. Spoločnosť Spotify cez víkend oznámila, že prekonala dva pôsobivé míľniky.

  Spotify dosiahlo 10 miliónov platiacich používateľov a 40 miliónov aktívnych používateľov. A to v 56 rôznych krajinách po celom svete. Platiaci platia 6€ na mesiac a kedže je ich 10 miliónov, služba zarobí mesačne 60 miliónov €, čo predstavuje 720 miliónov € za rok a musí sa uznať, že to je naozaj veľa peňazí.

  V oznámení taktiež ďakujú používateľom za dôveru; sú vďační za tisíce hudobníkov a za milióny používateľov, ktorí im pomohli dosiahnuť tento bod. Na oslávenie a tiež poďakovanie pre nás pripravili tento pekný obrázok, ktorý zhŕňa všetko dohromady. Ak ste Spotify ešte neskúsili, určite odporúčam sa na túto skvelú službu pozrieť.

  spotify 40 million

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online