Zavřít reklamu

Galaxy Note 4 concept designSamsung Galaxy Note 4 zatiaľ nebol oficiálne predstavený, ale malo by sa tak stať už o pár mesiacov. Preto už na povrch vyplývajú informácie či už o špecifikáciách, dizajne alebo funkciách. Doterajšie úniky informácií hovoria o uhlopriečke 5,7″ s rozlíšením QHD, čo znamená 2560 x 1440 obrazových bodov a hustotu 515 PPI. Taktiež sa hovorí o procesore Snapdragon 801 alebo 805 a fotoaparáte s rozlíšením 20,1 Mpx. Isté ale je, že bude disponovať perom, nakoľko je táto trieda týmto špecifická. Pero by malo prejsť zmenami. Predpokladá sa, že bude tenšie, presnejšie a bude sa dať zasúvať do phabletu akoukoľvek stranou.

Stránka SamMobile s odvolaním na zdroje odhalila niekoľko vlastností očakávaného Samsungu Galaxy Note 4. Tú niekto anonymne informoval, že Samsung experimentuje s funkciami ako je Multi Network, Aqua Capture, Swipe to Launch Motion a Smart Fingerprint.

Swipe to launch Motion je funkcia, ktorou už teraz disponuje HTC One (M8) a slúži na odomknutie telefónu a spustenie špecifickej aplikácie jednoduchým potiahnutím prstu po uzamknutej a vypnutej obrazovke. Smart Fingerprint funkcia naznačuje, že vylepšením prejde aj senzor odtlačkov prstov. Pravdepodobne pribudne viac vlastností a nastavení. Aqua Capture už poznáme zo Samsungu Galaxy S4 Active a Galaxy S5. Jedná sa o režim na fotenie pod vodou. Keďže by ňou mal disponovať aj Galaxy Note 4, znamená to že telefón bude vodotesný. Multi Network for Booster je pravdepodobne vylepšená verzia Download Boosteru z S5-ky. Zdroje tvrdia, že sa tieto funkcie práve testujú na S5-ke. Avšak zatiaľ nieje žiadna záruka, že sa tieto funkcie naozaj objavia v nasledujúcom phablete Note. Je však veľká šanca, že sa toho dočkáme.

Galaxy-Note-4-Concept-Design-3

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.