Zavřít reklamu

megaS novými modelmi Galaxy Mega to vyzerá skutočne diskutabilne. Samsung totiž po boku 6-palcového modelu testuje aj model s 5.1-palcovým displejom, čo je rovnako veľký displej ako má Galaxy S5. Lenže teraz sa stretávame s ďalšou zaujímavosťou. Zauba nám opäť pomohla pri odhalení detailov o zariadeniach s modelovým označením SM-G750, pričom toto modelové označenie podľa únikov patrí novému Galaxy Mega.

V najnovších zápisoch na stránke Zauby sa objavilo, že Samsung do svojho indického R&D strediska poslal tri prístroje s rôznou uhlopriečkou displeja. Prvý model disponuje 5.1-palcovým displejom, druhý model s 6-palcovým a nový, tretí model už disponuje 7-palcovým displejom, vďaka čomu sa z neho stáva tablet s možnosťou telefonovať. To je zároveň zariadenie, ktoré sme mohli vidieť na starších únikoch, v ktorých toto zariadenie nieslo označenie SM-T255 pre Čínsky trh, respektíve bolo v najnovšom úniku označené ako „Galaxy W“.

Vďaka únikom sme sa do dnešného dňa mohli dozvedieť, že nový Galaxy Mega bude disponovať štvorjadrovým Snapdragon procesorom s taktom 1.2 GHz a bude mu sekundovať 1,5 GB RAM. Rovnako by sa mal v novom Galaxy Mega nachádzať 8-megapixelový zadný fotoaparát. Telefón má údajne ponúknuť displej s rozlíšením 1280 × 720 bodov, no v prípade väčšieho 7″ modelu sa špekuluje, že bude mať rozlíšenie 1920 × 1080 bodov, aj keď to ešte nie je nijak potvrdené. Čo je ale potvrdené, je životnosť experimentálneho zariadenia, ktoré Samsung poslal do Indie. V popise sa totiž spomína, že prístroj je určený len na testovacie účely, nesmie sa predávať a bude zničené.

Samsung Galaxy Mega 2Samsung Galaxy Mega 2

*Zdroj: zauba

Související články

Dnes nejčtenější

.