Samsung predstaví Galaxy Note 4 ešte pred IFA 2014

|
1
Kategorie:Ostatní
Diskuze (1)

Samsung Galaxy Note 4Samsung na jednu stranu tvrdí, źe na telefóne iba začal pracovať, no jeho dátum vydania sa blíži tak či tak. Už nejaký čas je známe, že Samsung predstaví nový Galaxy Note s jeseň/podzim, no iba teraz sa dozvedáme kedy presne to bude. Podľa zdrojov by mohol Samsung predstaviť nový Galaxy Note 4 už niekoľko dní pred zahájením veľtrhu IFA 2014 v Berlíne.

Dátum je stanovený na 3. septembra/září, čo je zároveň niekoľko dní pred predstavením nového iPhone 6, ktorý bude dostupný hneď v dvoch veľkostiach, pričom väčšia bude mať 5.5-palcový displej. Samsung Galaxy Note 4 by mal ale ponúknuť 5.7-palcový displej s rozlíšením 2560 x 1440 bodov, čo je rozlíšenie, o ktorom sa špekulovalo už pred vydaním Galaxy S5, alias „K“. Displej u Galaxy Note 4 tak bude mať veľmi vysokú hustotu pixelov, malo by sa jednať o 515 ppi. Samsung by mal navyše pracovať na trojstrannom YOUM displeji podobnom tomu, aký prezentoval začiatkom roku 2013 na veľtrhu CES. Okrem neho by mal Galaxy Note 4 ponúknuť Snapdragon 805 s 3 GB RAM, 16-megapixelový fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a vylepšené pero S Pen.

Galaxy-Note-4-Concept-Design-3

*Zdroj: Android.gs

Diskuze

    Dobrý deň ja som zo Slovenska a videl som vaše mobily a sú výborne, nemohol by som od vás dostať jeden Mobil ako spolupráca s predajom mobilov, Mohol by som vám zvýšiť predaj … Napríklad ja by som vám robil reklamu na mojom webe ak by ste chceli.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět