Zavřít reklamu

galaxy s5 activePo boku nových fotiek Smasung Galaxy S5 Prime sa na internete objavil prvý únik dizajnu Samsung Galaxy S5 Active. Čínski výrobcovia totiž začali pracovať na prvých ochranných obaloch a ako je známe, práve oni majú k dispozícii informácie o dizajne a makety produktu, na základe ktorých vytvárajú svoje príslušenstvo. To samozrejme platí aj v prípade Galaxy S5 Active, ktorý je inak známy ako Galaxy S5 Sport alebo SM-G870.

Podľa fotografie ochranného obalu je vidieť, že telefón bude kombinovať dizajn Galaxy S5 a Galaxy S4 Active, ktorý vyšiel pred rokom. Na zadnej strane obalu môžeme vidieť zvláštne výčnelky spolu so štyrmi kruhmi, ktoré sú podobné tým na S4 Active. No narozdiel od S4-ky je vidieť, že Galaxy S5 Active bude opäť obsahovať snímač krvného tepu a bude mať reproduktor na inom mieste a bude položený smerom na výšku, než na šírku. Na obale sa samozrejme nachádzajú otvory pre jacky a my tak vieme, že Galaxy S5 Active bude mať 3,5-mm jack aj naďalej na vrchnej strane; micro-USB konektor sa nachádza v spodnej časti zariadenia.

Pre bližšiu predstavivosť pod fotografiou obalu môžete vidieť Samsung Galaxy S4 Active. Vyzerá to totiž, že Galaxy S5 Active bude mať podobný zadný kryt. Záhadou nakoniec ostáva predný panel. Na fotografii môžeme vidieť fotku štandardného Galaxy S5 s jedným hardvérovým a dvoma senzorovými tlačítkami. Či Samsung použije celý predný panel z Galaxy S5 (SM-G900) alebo sem pribudnú výhradne fyzické tlačítka ako pri S4 Active, nám ukážu až budúce úniky alebo ohlásenie produktu.

samsung galaxy s5 active

samsung galaxy s4 active

Samsung Galaxy S4 Active

*Zdroj: Webtrek.it

Dnes nejčtenější

.