Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S5 Prime@evleaks sa opäť činil a pokiaľ ide o novinky zo sveta Samsungu, tak má veľmi plodné obdobie. Behom posledných dní odhalil veľké množstvo informácií o nových zariadeniach, mimo iného potvrdil názov Galaxy Mega 2 a odhalil, že spoločnosť pracuje na novom Galaxy Note s modelovým označením SM-N910 pre americký trh. Neodhalil síce, o aké zariadenie sa jedná, no vzhľadom k blížiacemu sa spusteniu VoLTE v USA sa môže jednať o špeciálnu verziu Note 3 s podporou VoLTE.

Teraz ale Samsung odhalil niekoľko ďalších informácií o očakávaných pripravovaných zariadeniach. Nielen, že odhalil modelové označenia, ale tiež odhalil farby jednotlivých modelov. Hneď na úvod je to Samsung Galaxy S5 Prime. Napriek tomu, že má Samsung problémy s výrobou displejov, prístroj zamieri aj na náš trh. V Európe by sa mal predávať model SM-G901, ktorý bude dostupný v štyroch farbách, v ktorých sa predáva štandardná edícia telefónu. Má sa jednať o modrú, čiernu, bielu a zlatú. Model pre ázijský trh bude k dispozícii aj v piatej, ružovej farbe.

Druhým zariadením je Samsung Galaxy Mega 2. Prístroj bude dostupný prakticky v celom svete, no leakerovi sa zatiaľ podarilo získať len označenia modelov pre americký a čínsky trh. Tie majú spoločné jednu zásadnú vec, všetky začínajú označením SM-G750. Telefón bude podľa doterajších informácií dostupný ako 6-palcový, vďaka čomu bude menší, než aktuálna generácia. Narozdiel od zvyšných modelov zo série Galaxy S5 / Galaxy K, nový Galaxy Mega bude dostupný len v troch klasickejších farbách. @evleaks spomína, že SM-G750 bude k dispozícii v hnedej, čiernej a bielej farbe.

Zaujímavé je, ako @evleaks označuje nový odolný model Galaxy S5. Doterajšie úniky síce vraveli o ňom ako o Galaxy S5 Active, no nie je vylúčené ani to, že sa bude volať Galaxy S5 Sport. Má sa jednať o verziu, ktorá bude odolnejšia oproti štandardnej edícii a aj keď nie je celkom známe, aký bude mať certifikát, špekuluje sa jednak o použití IP58 a jednak o použití vojenského MIL-STD-810G. Ten by zabezpečil, že telefón vydrží v doslova bojových podmienkach. No na to, aký odolný bude S5 Active, si budeme musieť počkať ešte nejaký čas. Namiesto toho si teraz môžeme bližšie popísať, v akých verziách sa objaví. @evleaks získal informácie o modeloch pre amerických operátorov. Konkrétne sa bude jednať o modely SM-G860 a SM-G870, ktoré budú mať rovnaký hardvér, no budú mať mierne odlišný dizajn a veľmi odlišné farby. SM-G860 bude dostupný v modrej a čiernej farbe. SM-G870 bude dostupný v tmavozelenej, zelenkastej modrej, rubínovo červenej a titánovo striebornej.

galaxy s5 active

*Zdroj: evleaks

Dnes nejčtenější

.