Zavřít reklamu

Samsung LevelPraha 6. května 2014 – Samsung Electronics Co., Ltd., uvádí řadu špičkových audio produktů s názvem Level. Samsung navazuje na svou vedoucí pozici v oblasti mobilních zařízení a nabízí uživatelům širokou škálu audio příslušenství zajišťující kvalitní zvuk, pohodlí a stylový design. Série s označením Level se skládá ze čtyř typů profesionálně zpracovaných audio produktů – sluchátek Level Over, Level On, Level In a reproduktoru Level Box. Kromě plného a kvalitního zvuku všechny čtyři produkty umožňují přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio obsahu.

„Uvědomujeme si význam hudby v životě našich zákazníků. V sérii produktů Level jsme ztvárnili úžasné audio produkty s organickým zvukem, prvotřídním designem a optimalizovaným mobilním audio ovládáním, které je určené pro mobilní uživatele,“ řekl JK Shin, výkonný ředitel a vedoucí divize IT a Mobile Communication ve společnosti Samsung Electronics.

Level Over

Sluchátka Level Over překrývají celé ucho (circumaurální sluchátka) a jsou vlajkovou lodí audio produktů značky Samsung. Zprostředkovávají vynikající HD zvuk a vyznačují se pohodlným ergonomickým designem, dotykovými ovládacími prvky a bezdrátovým propojením přes Bluetooth.

Padesátimilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodymu, který je o 30 % silnější než běžné magnety, zajišťuje hlubší a přirozenější zvuk. Struktura bez hran z bio celulózy brání rezonanci mezi vibrační deskou a rámem, a tím zabraňuje nadměrnému dunění a zprostředkovává přirozený zvuk. Sluchátka využívají hybridní typ aktivního rušení šumu, a to jak uvnitř sluchátek, tak s mikrofonem na vnější straně, který blokované zvuky snímá. Uživatelé si tak mohou vychutnat křišťálově jasnou hudbu. Pro zvýšení zážitku s Level Over si lze stáhnout aplikaci Samsung Level z Google Play nebo Samsung Apps.

Přizpůsobit zvukové zážitky odpovídající jakémukoliv typu hudby, médiu či prostředí poslechu lze díky komplexnímu ekvalizéru Samsung SoundAlive. Uživatelé mohou využívat efekt 3D zvuku, basů a jasnosti pro všechny typy médií včetně hudby, streamováných služeb, her a filmů. SoundAlive také nabízí velmi jedinečný zážitek s 25 režimy pro různé druhy hudby jako pop, rock, jazz či koncert nebo Café. Aplikace Samsung Level má také chytré ovládání hlasitosti vedoucí k prevenci a ochraně sluchu včetně rozšířených text-to-speech schopností.

Level Over budou v prodeji během května za doporučenou maloobchodní cenu 7 999 Kč s DPH.

Level On

Sluchátka Level On patří do kategorie supraaurální (leží na uších) a kombinují kompaktní styl s pohodlím a zvukem. Jsou navržené tak, aby poskytovaly přirozený a čistý zvuk. Pomocí 40mm dvojvrstvé membrány pružně tlumí proudění vzduchu.

Level On budou v prodeji během května za doporučenou maloobchodní cenu 4 599 Kč s DPH.

Level In

Sluchátka Level In se umisťují do ucha (intraaurální sluchátka). Poskytují plný zvuk pomocí výkonného třípásmového reproduktoru. Umožňují vychutnat si bohatý zvuk, který přirozeně obsáhne všechny nízké, střední a vysoké tóny s jasným oddělením okolního zvuku.

Level In budou v prodeji během května za doporučenou maloobchodní cenu 3 499 Kč s DPH.

Level Box

Prémiový kompaktní Bluetooth reproduktor Level Box se vyznačuje pevnou kovovou konstrukcí doplněnou celokovovou mřížkou. Díky velkému stereo reproduktoru (56 mm) a pasivnímu vysílači je systém optimalizovaný pro silný, ostrý a vyvážený zvuk. Speciální design zajišťuje redukci hluku a potlačení ozvěny. Vestavěný mikrofon zprostředkovává čistý hlas, takže je ideální pro telefonní a konferenční hovory.

Level Box lze rychle a snadno propojit se smartphony přes technologii Near-Field Communications (NFC). Zařízení, která nepodporují NFC, mohou být jednoduše připojena přes Bluetooth. Ovládání reproduktoru je také snadné. Vestavěná tlačítka umožní spustit, nebo zastavit skladbu, upravit hlasitost, a dokonce i přijmout, nebo odmítnout hovor. Uživatelé se také mohou těšit až na 15 hodin nepřetržitého přehrávání přes dobíjecí baterie reproduktoru Level Box.

Samsung Level Over – technické specifikace

Zvuk50mm membrána z bio celulózy s neodymovým magnetem

Aktivní potlačení hluku

BluetoothBT 3.0 / apt-X, SBC
VzhledNáušník s elastickou pěnovou výplní

Hladký povrch podobný kůži na hlavovém mostu

RozhraníSmart Touch Control / 3,5 mm jack
VlastnostiS Voice

Bluetooth

2mic redukce hluku / Potlačení ozvěny

Mluvení (Poslouchání) / Režim Standby při zapnutém ANC: 15 hod / 30 hod

Mluvení (Poslouchání) / Režim Standby při vypnutém ANC: 30 hod / 200 hod

Součásti baleníPrémiový obal pro přenášení / kabel Micro USB

Odnímatelný audio kabel s mikrofonem a dálkovým ovladačem

Přípojný adaptér (do letadla)

Rozměry175 x 190 x 78 mm, 350 g

 

Samsung Level On – technické specifikace

Zvuk40mm dvojvrstvá membrána
VzhledPohodlné náušníky a hlavový most
Rozhraní3,5 mm jack
VlastnostiS Voice
Součásti baleníPrémiový obal pro přenášení

Odnímatelný audio kabel s mikrofonem a dálkovým ovladačem

Rozměry161,75 x 181,4 x 70,4 mm, 209,8 g

Samsung Level In – technické specifikace

ZvukTřípásmový reproduktorový systém

– 2 Balanced Armatures (zvuk HD pro výšky a střední tóny)

– 1 dynamický reproduktor (hluboké basy)

Rozhraní3,5 mm jack
VlastnostiS Voice
Součásti baleníPrémiový obal pro přenášení

4 silikonové násadky, 3 násadky z paměťové pěny

Váha15,7 g

 

Samsung Level Box – technické specifikace

Zvuk56mm stereo reproduktor s pasivním vysílačem
BluetoothNFC, tlačítko Bluetooth
VzhledKompaktní kovový design
VlastnostiS Voice

Reproduktor telefonu (konferenční hovor)

Vestavěný MIC & Redukce hluku / Potlačení ozvěny

Součásti baleníKabel Micro USB, cestovní adaptér, 3,5 mm Audio kabel

 

Rozměry164,3 x 62,3 x 69,2 mm, 600g

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu včetně, ale ne výhradně, výhod, designu, ceny, součástí, výkonu, dostupnosti a vlastností výrobku mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Dnes nejčtenější

.