SanDisk A1

Zauba odhalila další varianty smartphonu Samsung Galaxy S5

Indická dopravní společnost Zauba zveřejnila seznam několika zařízení od Samsungu, jenž byla právě za její pomoci přepravena do Indie na testování. Jedná se o více než patnáct smartphonů, z nichž jsou snad všechny různě upravenými variantami nedávno vydané novinky jménem Samsung Galaxy S5. Zařízení s označením SM-G800(X) jsou podle dostupných informací specifickí verze zatím nevydaného 4.5″ Galaxy S5 mini, přičemž SM-G800A je verze telekomunikační společnosti AT&T, SM-G800F je evropská verze a SM-G800H je pravděpodobně mezinárodní model bez technologie LTE.

Mezi další odhalené smartphony se řadí i modely ze série SM-G750(X), jenž jsou údajně vybaveny 5.1″ displayem a jejich podtitul by měl být “Neo”. Stejně jako Samsung Galaxy S5 mini, i SM-G750(X) disponuje verzí pro AT&T (SM-G750A), evropskou verzí (SM-G750F) a mezinárodním modelem s absencí technologie LTE (SM-G750H). Dále jsou na seznamu i 5.1″ modely SM-G860P (Sprint) a SM-G870A (AT&T), přičemž o druhém jmenovaném se šíří spekulace, že se jedná o Samsung Galaxy S5 Active s Full-HD displayem. A jako poslední dvě zařízení se na stránce Zauba objevila i čistě evropská (SM-G905H) a asijská (SM-G906S/K/L) varianta již zmiňovaného Samsung Galaxy S5, podle některých zdrojů se dokonce jedná o limitované PRO verze, jenž budou dostupné pouze pro určité regiony.

*Zdroj: Sammytoday

Diskuze

  Dobrý den.
  Pane Růžku, vím co je o jazykové korekci napsáno v patičce, ale měl byste si opravit pravopisné chyby:
  Zařízení, jenž byly (2násobná hrubka)
  Modely, jenž jsou
  S pozdravem Honza Navrátil

  Reagovat

  @gogos8: Děkuji za upozornění, článek jsem psal v rychlosti, a tak bylo docela možné, že se takové chyby mohly vyskytnout. Každopádně jsem text již opravil a příště si budu dávat větší pozor.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět