Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S5 PrimeNavzdory tomu, že Samsung (ne)vyvrátil informácie o kovovom Galaxy S5, Asia Today priniesol správu že tento prístroj skutočne existuje. Jedná sa o Project KQ, o ktorom sme už v uplynulých dňoch vydali obsiahly článok. Nový telefón by sa mal volať Samsung Galaxy S5 Prime a jedná sa o prístroj s modelovým označením SM-G906F.

Toto zariadenie disponuje 5.2-palcovým displejom s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov s hustotou 564 ppi, ktorý by sa mal nachádzať aj v pripravovanom LG G3. Očakáva sa, že telefón vyjde zhruba v tom istom čase ako LG G3, konkrétne v júni / červnu tohto roku. Že Samsung chce predbehnúť svojho konkurenta, je celkom logické. Obe spoločnosti sú totiž významnými výrobcami displejov a svoje produkty dodávajú mnohým ďalším spoločnostiam, vrátane Applu. Ten používa displeje od LG a Samsungu vo svojich iPadoch, iPhonoch a MacBookoch.

Telefón sa bude pravdepodobne predávať po celom svete, keďže Samsung pripravuje viaceré verzie. Verzia pre Južnú Kóreu obsahuje 8-jadrový Exynos 5430 s frekvenciami 2.1 GHz a 1.5 GHz, po ktorej boku sa tu bude nachádzať štvorjadrová grafika Krait 400. Verzia pre Európu by mala pre zmenu ponúknuť štvorjadrový Snapdragon 805 s taktom 2.5 GHz a 3 GB RAM.

Samsung Galaxy S5 Prime

*Zdroj: AsiaToday.co.kr

Dnes nejčtenější

.