Zavřít reklamu

Praha, 14. dubna 2014 – Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, uvádí na český trh své nejnovější modelové řady televizorů. Zákazníci si budou moci vybírat z nejmodernějších UHD televizorů s prohnutou i s plochou obrazovkou stejně jako z  Full HD Smart TV nejvyšší kvality.

Samsung UHD televizory s prohnutou obrazovkou

Samsung jako první na světě uvádí prohnuté UHD televizory. Divákům přináší dokonalé a hluboké zážitky ze sledování díky úžasné kvalitě obrazu s rozlišením UHD, prohnuté obrazovce a jedinečnému designu, při kterém máte pocit, jako by rám a stojan úplně zmizely. Širší zorné pole kromě toho vytváří panoramatický efekt, díky kterému se zdá, že displej je ještě větší než ve skutečnosti. Vlajkovou lodí je modelová řada 8500 s úhlopříčkou 65 palců. K mání bude také 55palcová varianta.

Televizory Samsung UHD s prohnutou obrazovkou podporují standardní formáty včetně HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 a HDCP 2.2. Na další technologický vývoj jsou televizory Samsung připravené. Mozek televizoru je uchováván externě v tzv. One Connect Boxu. Ten obsahuje všechny potřebné konektory a k TV se připojuje pouze jediným kabelem.

Samsung UHD televizory s plochou obrazovkou

UHD televizory modelové řady 7500 s plochou obrazovkou nabízejí detailní a bezkonkurenční ostrost a vysokou kvalitu obrazu. Díky funkci převodu do rozlišení UHD, kterou jsou vybavené všechny UHD televizory Samsung, lze získat nejvyšší možnou kvalitu obrazu bez ohledu na zdrojový materiál.

Patentovaná technologie Upscaling, která je součástí UHD televizorů s plochou i prohnutou obrazovkou, převádí zdroje s rozlišením Full HD, HD a nižším na rozlišení, které téměř úplně dosahuje ostrosti rozlišení UHD. Technologie UHD Dimming rovněž pomáhá optimalizovat kvalitu obrazu zpracováním každého bloku obrazu, výsledkem čehož je hlubší černá a vyšší kontrast. Nemluvě o tom, že díky kombinaci mimořádně tenkého rámu a malé tloušťky tohoto plochého televizoru UHD máte pocit, že z celého televizoru vidíte jen displej. Modelová řada UHD televizorů s plochou obrazovkou bude na českém trhu dostupná s uhlopříčkou 48, 55, 65, 75 palců.

Samsung FHD televizory

Zákazníci si budou moci také vybírat z nejnovějších modelů Samsung Full HD televizorů s prohnutou i s plochou obrazovkou. Kromě toho na zákazníky čeká celá řada novinek a vylepšení.

Nové dálkové ovládání Samsung 2014 kombinuje rozpoznávání pohybových gest s novou tlačítkovou konzolí a je vybaveno touchpadem, jenž zákazníkům, kteří často využívají videoobsah prostřednictvím internetu, usnadní přesnější výběr a rychlejší ovládání.

Nový ovladač rovněž umožňuje vyhledání webové stránky nebo videoobsahu prostřednictvím hlasového ovládání, tzv. funkce Voice Interaction. Uživatelé mohou mluvit přímo na dálkový ovladač, aby se okamžitě dostali na svůj oblíbený obsah. Vylepšení se také dočkal design dálkového ovládání. Od tradičního plochého obdélníkového tvaru přešel Samsung k prodloužené oválné konstrukci, jež mnohem lépe a přirozeně sedne do ruky. Kruhový touchpad včetně směrových tlačítek se nachází ve středu dálkového ovládače a jsou přirozeně dosažitelné palcem.

Mimořádná nabídka

U příležitosti uvedení svých nejnovějších modelových řad televizorů přichystal pro zákazníky Samsung mimořádnou nabídku. Při zakoupení vybraných nejnovějších televizorů budou moci uplatnit slevu ve výši až 5000 Kč, pokud si pořídí vybraná audio-vizuální zařízení a TV příslušenství. Mimořádná nabídka platí v období od 14. dubna do 15. června 2014.

Pro uplatnění slevy je třeba se po zakoupení televizoru zaregistrovat na www.samsung-bonus.eu a následně si zakoupit některých předem vybraných Samsung zařízení jako například 3D Blu-Ray domácí kina, soundbary, TV kamery, 3D brýle nebo DVD a Blu-Ray přehrávače, na které lze uplatnit slevu až do výše 5000 Kč. K jedné televizi lze pro získání slevy zaregistrovat maximálně tři produkty Samsung.

Podrobná pravidla mimořádné nabídky jsou dostupná na www.samsung-bonus.eu.

UHD televizory, které v rámci mimořádné nabídky umožňují při jejich zakoupení získat slevu na vybrané AV a TV produkty až do výše 5000 Kč

UE75HU7500TXXH

UE55HU7500TXXH

UE65HU8500TXXH

UE55H8000STXXH

UE65HU7500TXXH

UE55H7000STXXH

UE65H8000STXXH

UE48HU7500TXXH

UE55HU8500TXXH

UE48H8000STXXH

 

Slevu lze získat na tyto kategorie audio video produktů a TV příslušenství – modelové řady pro rok 2013 a 2014:

 • 3D brýle
 • Wi-Fi adapetér
 • TV kamera
 • Závěsná sada pro TV
 • Bezdrátová klávesnice
 • TV Evolution Kit
 • UHD video balíček
 • Bezdrátové audio – Multiroom
 • Bezdrátové aduio stanice – přenosné
 • Bezdrátové dokovací audio stanice – stacionární
 • SoundBar – SoundStand
 • 3D Blu-ray domácí kina
 • SoundBar – zvukové lišty
 • Blu-ray přehrávače/rekordéry
 • DVD domácí kina
 • DVD přehrávače
 • Microsystémy
 • Minisystémy

Dnes nejčtenější

.