Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Ace StyleTelefón, ktorý sa minulý týždeň objavil na Samsung Roadshow v Berlíne, bol práve oficiálne oznámený. Nový Samsung Galaxy ACE Style je prvým prírastkom do tohtoročnej série Ace, ktorá je určená predovšetkým pre mladých ľudí. Za pomerne nízku cenu sa telefón môže pochváliť uspokojivým hardvérom, v ktorého popredí stojí 4-palcový displej s rozlíšením 800 x 480 pixelov. Samozrejme, vďaka tomu je telefón pomerne vhodným riešením pre ľudí, ktorým sa lepšie používa menši displej.

Galaxy ACE Style je zároveň prvým telefónom po Galaxy S5, ktorý ponúka nové prostredie TouchWiz Essence pre Android 4.4 KitKat. Samsung týmto telefónom potvrdzuje, že Android 4.4 KitKat je lepšie optimalizovaný a beží aj na slabšom hardvéri. Telefón totiž obsahuje iba 512 MB RAM, ktoré sa tu nachádzajú po boku dvojjadrového procesoru s taktom 1.2 GHz. Lokálne úložisko má veľkosť len 4 GB, vďaka čomu je pamäťová karta prakticky povinnosťou. Maximálna podporovaná kapacita microSD karty je 64 GB.

Telefón ďalej ponúka 5-megapixelový zadný fotoaparát s možnosťou nahrávania Full HD videa a predný fotoaparát s rozlíšením VGA. Kapacita batérie je 1 500 mAh, pričom telefón má hrúbku 10,65 milimetra. Ostatné rozmery predstavujú šírku 62,7 milimetra a výšku 121,2 milimetra. Samsung neoznámil, za koľko sa bude toto nové zariadenie predávať, oznámil však, že bude dostupné celosvetovo už počas tohto mesiaca. K dispozícii bude len v dvoch farebných verziách, v čiernej a bielej.

Samsung Galaxy Ace Style

Samsung Galaxy Ace Style

Samsung Galaxy Ace Style

Samsung Galaxy Ace Style

Samsung Galaxy Ace Style

Dnes nejčtenější

.