• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Online videopůjčovna O2 je také k dispozici na Samsung Smart TV

  o2-smart-tvPraha, 2. dubna 2014 – Pro uživatele chytrých televizorů Smart TV má Samsung zajímavou novinku. Od dnešního dne najdou v nabídce aplikací O2 TV, která přináší výběr až z tisíce filmů. Aplikace je dostupná pro Samsung Smart TV roku výroby 2012 a 2013 (E a F série)

  Po zaplacení půjčovného ve výši 30 Kč u starších filmů a 55 Kč v případě novinek může uživatel zhlédnout film až do 24 hodin od zaplacení. Počet zhlédnutí přitom není nijak omezen, takže si jej lze pustit i několikrát za sebou. Databáze filmů O2 TV se bude neustále rozšiřovat. V průběhu každého měsíce nabídne přibližně 30 nových titulů.

  „O2 TV je další z mnoha služeb, kterými rozšiřujeme možnosti zábavy se Samsung Smart TV. Je skvělým způsobem, jak si legálně užít starší i nejnovější filmy, a to za zlomek ceny vstupenky do kina,“ řekl Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV ze společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

  O2 TV nabízí nejen české filmy, ale i snímky z produkce hlavních hollywoodských studií jako The Walt Disney Company Limited, Warner Bros Entertainment Inc., Sony Pictures Television International nebo Universal Studios International B.V. Vyhledávání filmů je přitom přehledné, protože služba umožňuje listování i vyhledávání jako v online katalogu. Seznam titulů doplňují také ilustrační obrázky a videoukázky. Po přihlášení mají uživatelé přehled o aktuálních i dříve zakoupených snímcích. Filmy si mohou také přidat do oblíbených a koupit si je později ve vhodnější čas.

  Samsung jako jediný výrobce chytrých televizorů dlouhodobě pracuje na vývoji ryze lokálních aplikací, aby divákům přinesl kromě běžného televizního vysílání i něco navíc. Rozšířením nabídky o O2 TV potvrzuje svou vedoucí pozici v této oblasti, protože majitelé Smart TV mohou vybírat celkem již z více než tyř desítek aplikací.

  Televizory Samsung Smart TV jsou nejenom branou k nepřebernému množství zábavy, ale současně umožňují nejpokročilejší způsob ovládání televizoru. Revoluční systém rozpoznávání hlasových příkazů a ovládání pomocí intuitivních pohybů Smart Interaction umožňují provádět nejrůznější příkazy, jako například přepnout kanál nebo zvýšit či snížit hlasitost, aniž by bylo nutné najít dálkový ovladač.

  o2-smart-tv

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  HighSky - Obchodujte online