• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung oznámil inteligentní rukavici Samsung Fingers!

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Samsung je poslední dobou viditelně dost zaměřeny na výrobu nositelných produktů a mezi ně se nově bude řadit i Samsung Fingers, inteligentní rukavice právě oznámená Samsungem. Její primární využití bude spočívat v interakci se smartphony, i tak ovšem bude moci fungovat jako samostatné zařízení, a to díky 4K Super Emo-LCD displayi, 16MPx fotoaparátu a dokonce nabídne i podporu 5G. Co se týče baterie, nemusí mít uživatel vůbec strach o vybití, jako zdroj nabíjení totiž bude s pomocí technologie S Charge sloužit Slunce.

  Samsung Fingers nabídne i jednu skvělou funkci pro ty, kteří nejsou rádi ve společnosti. Jednoduchým gestem může zařízení napodobit zvuk větrů, čímž  se kolem uživatele vytvoří v okruhu alespoň 6 metrů zóna, ve které bude mít dotyčný místo jen a jen pro sebe. To není ovšem jediné gesto, z rukavice se totiž dá i volat, a tak může uživatel doslova metalovým gestem zahájit hovor, či ho ostatními gesty přijmout a zamítnout.

  Pro ty, kterým to ještě nedošlo, jedná se o aprílový žertík přímo z dílen Samsungu. A je nepochybně povedený, třeba se někdy v budoucnu podobné rukavice dočkáme doopravdy.

  *Zdroj: Samsung Tomorrow

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online