• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung Galaxy S5 Active ponúkne rovnaký displej ako Galaxy S5

  galaxy-s5-activeAko sme už informovali ráno, nové zariadenie s modelovým označením SM-G870 sa bude volať Samsung Galaxy S5 Active. Špeciálna verzia Samsungu Galaxy S5 by sa mala odlišovať tým, že ponúkne ešte vyššiu úroveň vodotesnosti a prachuodolnosti ako štandardný model. Pretože Samsung už teraz testuje verziu pre AT&T, telefón by sa mohol začať predávať krátko po zahájení predaja Galaxy S5 alebo súčasne s ním.

  Testovanie telefónu navyše dospelo už do takej fáze, kde už Samsung potvrdzuje existenciu zariadenia priamo vo svojej databáze. Tá odhaľuje, že telefón ponúkne 5.1-palcový Full HD displej, čiže rovnaký displej, ako štandardná verzia Galaxy S5. Toto je pomerne prekvapivá správa, keďže sa pôvodne čakalo, že model Galaxy S5 Active ponúkne slabší hardvér v prospech lepšej odolnosti. Čo poteší ešte viac je to, že aj Galaxy S5 Active ponúkne procesor s architektúrou ARM11, vďaka čomu je možné, že obsahuje ten istý procesor Snapdragon 801 s taktom 2.5 GHz. Otázkou však ostáva, ako na tom bude fotoaparát. Štandardný model Galaxy S5 obsahuje 16-megapixelový fotoaparát a je možné, že Galaxy S5 Active ponúkne 13- alebo 8-megapixelový fotoaparát.

  Tak či onak, telefón bude o niečo lacnejší než štandardný model. Na stránke Zauba.com sa píše, že Samsung odoslal rovno 30 kusov Galaxy S5 Active (SM-G870A) do Indie na záverečné testovanie. Súčasne s tým sa zvýšila aj cena produktu a podľa záznamu to vyzerá, že Samsung si každý kus Galaxy S5 Active cení na takmer 540 dolárov. To v konečnom dôsledku môže znamenať, že sa telefón bude predávať za 599 dolárov, teda za 599€.

  galaxy-s5-active

  *Zdroj: zauba; samsung

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online