Zavřít reklamu

Praha 24. března 2014 – Samsung začne již 11. dubna prodávat na českém trhu očekávanou novinku GALAXY S5 a kromě ní se mohou zájemci těšit i na pestrou nabídku příslušenství. Vedle pouzder v černé a bílé barvě nabídne Samsung i barevné varianty tohoto příslušenství v metalickém provedení.

Flipové pouzdro S View

Kryt S View má na přední části průhledné okénko, pomocí kterého lze vidět informace, jako například datum, čas, telefonní číslo příchozího hovoru, zmeškané hovory, SMS zprávy nebo stav baterie a přistupovat k panelu hudebního přehrávače, aniž by bylo nutné kryt otevřít. Jeho zadní strana se snadno nasadí namísto standardního krytu baterie telefonu, aby telefon nepůsobil objemným dojmem. Otevřením či zavřením krytu S View se také telefon automaticky zapne či vypne.

Pouzdro v bílé a černé barvě doplní ještě netradiční metalické provedení ve zlatém, růžovém a modrém.

Cena flipového pouzdra S View (všechny barvy): 1 199 Kč s DPH.

Flipové pouzdro s kapsou

Tento kryt byl navržen speciálně pro inteligentní telefon Samsung GALAXY S5. Díky svým vlastnostem kombinuje maximální ochranu displeje před poškozením s praktickým využitím. Toto otevírací pouzdro má totiž na vnitřní straně kapsičku na kreditní kartu, díky čemuž si s sebou večer nemusíte brát peněženku a budete mít vše přehledně u sebe. Když pouzdro otevřete, telefon to rozpozná a automaticky zapne displej. Zavřením se displej opět vypnete.

Pouzdro je vyrobeno z příjemného materiálu – polyuretanové kůže, na okrajích lemovaným jemným švem. K dostání bude v barvě bílé, černé a metalické modré, růžové a zlaté.

Cena flipového pouzdra s kapsou (všechny barvy): 949 Kč s DPH.

Dotykové pero C-Pen

C-Pen je kovové dotykové pero, které v sobě kombinuje z jedné strany propisku a z druhé strany elektronické pero. Díky svým parametrům se Samsung dotykové pero C-Pen lépe drží a je elegantním příslušenstvím pro zjednodušení práce s GALAXY S5.

Cena: 1 099 Kč s DPH.

Ochranný zadní kryt plus

Ochranný kryt plus v jemném šedém provedení se na telefon velmi snadno nasadí. Je vyroben z odolné gumy, která zajistí kompletní ochranu proti poškození při nárazech a pádech a zároveň uživateli poskytne pohodlnější uchopení bez rizika vyklouznutí.

Cena: 449 Kč s DPH.

Bezdrátové nabíjení

Z nabídky pro bezdrátové nabíjení si budou moci majitelé GALAXY S5 vybrat buď kompletní sadu, která obsahuje kryt, podložku a nabíječku, nebo si komponenty pořídit samostatně. Kromě klasického zadního krytu pro bezdrátové nabíjení bude v nabídce i S View pouzdro (černá a bílá varianta).

Indukční podložka v kombinaci se speciálním zadním krytem umožnuje bezdrátové nabíjení, takže stačí telefon na podložku jednoduše položit a dále se nemusíte o nic starat.

Ceny:

Sada pro bezdrátové nabíjení (černá bílá): 1 699 Kč s DPH.

Kryt pro bezdrátové nabíjení (černá, bílá): 749 Kč s DPH.

S View pouzdro pro bezdrátové nabíjení (černá, bílá): 1 599 Kč s DPH.

Podložka pro bezdrátové nabíjení: 999 Kč s DPH.

Další příslušenství:

Náhradní baterie s nabíjecím krytem (bílá) – 999 Kč s DPH

Baterie – 549 Kč s DPH

Multi nabíjecí kabel (bílá, černá) – 699 Kč s DPH

Napájecí kabel mUSB (bílá, černá) – 449 Kč s DPH

Ochranná fólie – 269 Kč s DPH

Dnes nejčtenější

.