Zavřít reklamu

Samsung dnes potvrdil ceny svojich pripravovaných produktov Gear 2 a Gear Fit. Oficiálne informácie, ktoré Samsung zverejnil pre Taiwan, nám odhaľujú, že hodinky Gear 2 budú stáť 8 999 taiwanských dolárov a náramok Gear Fit bude stáť 5 990 taiwanských dolárov. V prepočte na našu menu to znamená, že sa Gear 2 začnú predávať za približne 295€, zatiaľ čo Gear Fit sa budú predávať už od 196€.

Je nutné dodať, že ceny sme prepočítavali z amerických dolárov v pomere $1 = 1€, ako to býva u mnohých spoločností zvykom. Otázkou nakoniec ostáva, prečo  Samsung doteraz nezverejnil cenu lacnejších hodiniek Gear 2 Neo. Je celkom pravdepodobné, že Samsung chce posilniť predaje plnohodnotného modelu a lacnejší začne predávať až z odstupom času. Cena ostáva záhadou aj dnes a preto môžeme len špekulovať. Naša redakcia si myslí, že cena Gear 2 Neo sa bude pohybovať v rozmedzí 229 až 249€.

Nesmieme zabudnúť ani na cenu v ČR. Samsung síce nepotvrdil cenu, no vzhľadom k vyššie uvedeným faktom by sme mohli čakať, že sa Samsung Gear 2 začnú predávať za 5 820,- Kč a Samsung Gear Fit sa začnú predávať za cenu približne 3 870,- Kč. Aj keď cenu Gear 2 Neo nevieme, v prepočte na české koruny čakáme cenu v rozmedzí od 4 520,- Kč do 4 920,- Kč. Oficiálne ceny pre ČR aj Európu by sme sa mali od Samsungu dozvedieť už čoskoro. Oba produkty sa začnú predávať 11. apríla/dubna spolu so Samsung Galaxy S5.

*Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.