• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung pripravuje 8.4-palcový NotePRO s AMOLED displejom?

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Maďarský Samsung už cez víkend potvrdil, že v júni/červnu môžeme čakať predstavenie nového Galaxy TabPRO s AMOLED displejom. Aj keď Samsung neodhalil modelové číslo, benchmarky do dnešného dňa stihli odhaliť hneď dva a spolu s nimi aj technické parametre. Po novom sa v databáze GFXBench objavil benchmark tabletu Samsung SM-T700 s 8.4-palcovým displejom, ktorý by mohol ponúknuť AMOLED displej.

  Displej tohto tabletu má rozlíšenie 2560 x 1600 bodov, čo je rovnaké, ako v prípade SM-T800. Nový tablet ďalej ponúka 8-jadrový procesor Exynos Octa s frekvenciou 1.9 GHz a 2GB RAM. V čipe zároveň nájdeme grafiku Mali T-628 MP6 so šiestimi jadrami. Tablet ponúkne 16GB vstavaného úložiska, ktoré bude pravdepodobne možné rozšíriť až na 128 GB pomocou micro-SD. Samsung SM-T700 tiež ponúkne 2-megapixelový predný a 7- megapixelový zadný fotoaparát s možnosťou natáčať Full HD video. Bezdrôtová komunikácia je samozrejmosťou, no celkom prekvapivo sa v tablete nenachádza NFC čip.

  Ako sa však budú jednotlivé tablety volať? Jedná sa totiž už o druhý prípad, kedy má Samsung v pláne vyrobiť tablet s AMOLED displejom. Vzhľadom k uvedeným faktom si myslíme, že Samsung predstaví buď dve veľkostné verzie svojho TabPRO s AMOLED displejom, alebo že Samsung po boku Galaxy TabPRO s AMOLED displejom pripravuje aj nový Galaxy NotePRO s AMOLED displejom.

  *Zdroj: gfxbench.com

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online